İstanbul: Gökhan Ünal Ameliyat Oldu

Kayserispor'un Ligde Bursaspor ile Oynadığı Karşılaşmada Sakatlanan ve Köprücük Kemiğinde 2 Kırık Tespit Edilen Golcü Futbolcu Gökhan Ünal, İstanbul'da Ameliyat Oldu. Başarılı Futbolcunun, 1 Ay Sahalardan Uzak Kalacağı Belirtildi.

İstanbul: Gökhan Ünal Ameliyat Oldu

Kayserispor'un ligde Bursaspor ile oynadığı karşılaşmada sakatlanan ve köprücük kemiğinde 2 kırık tespit edilen golcü futbolcu Gökhan Ünal, İstanbul'da ameliyat oldu. Başarılı futbolcunun, 1 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen ameliyat sonrası açıklamalarda bulunan Gökhan Ünal, sakatlığı sebebiyle 1 ay sahalardan uzak kalacağını belirterek, "Ameliyat iyi geçti. Ameliyatın ardından ağrılarım da geçti. Şu an kendimi iyi hissediyorum. Yarın hastaneden çıkacağım. İnşallah en kısa sürede toparlanıp tekrar sahalara dönmek istiyorum" dedi.

Milli futbolcu Gökhan Ünal, sakatlık anıyla ilgili olarak da, "Defans arkadaşım topa uzun vurmuştu. Top, yerden sekti. Ben de kontrol etmek için hamle yapmak isterken 2 kişi arasında kaldım. Rakip oyuncunun dirseği gelince 'Herhalde o da kasti yapmamıştır' köprücük kemiğim iki yerinden kırıldı. Ondan sonra da oyundan çıkmak zorunda kaldım" dedi.

Sakatlığının performansını etkilemeyeceğini de söyleyen Gökhan Ünal, "10 gün sonra koşulara başlayacağım. En kısa sürede toparlanacağım. Allah kimsenin başına vermesin. Sakatlığın iyisi, kötüsü yok. İnşallah bunu futbol sahalarında kimse yaşamaz" ifadelerini kullandı.

Gökhan Ünal, gol krallığı ile ilgili olarak da, "Gol krallığı nasip, kısmet. Benim amacım sahalara çabuk dönmek. Benim geçen sezon da gol krallığı hedefim yoktu. Sadece atabildiğim kadar gol atmak istiyordum. İnşallah sahalara dönünce gollerime kaldığım yerden devam edeceğim" diye konuştu.