İstanbul: Fenerbahçeli Futbolcu Deıvıd Başarılı Olacaklarına İnanıyor

Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Deivid de Souza, Takıma Uyum Sağladığını ve Bu Uyumun Ardından da Gollerinin Gelmeye Başladığını Belirterek, "Takımımız ile Taraftarımızın Oluşturacağı Sinerjiyle En İyi Noktaya Geleceğimize İnanıyoruz" Dedi.

İstanbul: Fenerbahçeli Futbolcu Deıvıd Başarılı Olacaklarına İnanıyor

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Deivid de Souza, takıma uyum sağladığını ve bu uyumun ardından da gollerinin gelmeye başladığını belirterek, "Takımımız ile taraftarımızın oluşturacağı sinerjiyle en iyi noktaya geleceğimize inanıyoruz" dedi.

Deivid de Souza, Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamada, Vestel Manisaspor maçında attığı gollerden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "İlk geldiğimizde bütün yabancı oyuncular büyük eleştiriler aldı. Benim payıma düşen de 'gol atamıyor' şeklinde oldu. Halbuki gittiğim tüm takımlarda oynadığım her maçta gol atan bir oyuncuyum. Uyum ile alakalı olduğu anlaşılabiliyor. Takımıma uyum sağladım ve bu uyumun ardından da gollerim gelmeye başladı" diye konuştu. Sarı-lacivertli taraftarların, takımın en büyük itici gücü olduğunu da söyleyen Deivid, sözlerine şöyle devam etti:

"Taraftarımızın şu ana kadar yanımızda olduğu gibi bundan sonra da bizimle birlikte mücadele etmesini bekliyoruz. Bundan sonra elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Başarılarımızı, kupalarımızı taraftarımızla, camiamızla paylaşacağız ve bu bizim için büyük mutluluk olacak. Taraftarımızın bize güvenmesi çok önemli, ayrıca biz sahayı nasıl titretiyorsak onların da sahayı bizim gibi titretmesi gerekiyor. Takımımız ile taraftarımızın oluşturacağı sinerjiyle en iyi noktaya geleceğimize ve başarılarımızı beraber kutlayacağımıza inanıyoruz."

Kaynak: İHA