İstanbul: Fenerbahçe'nin 100. Yıl Etkinlikleri

Fenerbahçe Kulübü'nün 100. Yıl Etkinlikleri Çerçevesinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na Yapılan Işıklandırma Sisteminin Açılışı, Düzenlenen Törenle Gerçekleştirildi.

İstanbul: Fenerbahçe'nin 100. Yıl Etkinlikleri

Fenerbahçe Kulübü'nün 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na yapılan ışıklandırma sisteminin açılışı, düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Fenerium tribününün protokol kapısı önünde düzenlenen törende, saat 19.07'yi gösterdiğinde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp eski başkanlarından Emin Cankurtaran, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, eski yönetici Mehmet Ali Aydınlar, Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Malatyaspor Kulübü eski Başkanı Hikmet Tanrıverdi ve Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile birlikte kürsüye çıkarak, butona bastı ve ışıklandırma sistemini devreye soktu. Sarı-lacivertli taraftarlar tarafından da ilgiyle izlenen tören sırasında alanda konfetilerin yanısıra stadın yakınındaki Dereağzı Tesisleri'nden de havai fişekler atıldı.

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Yönetici Ali Koç, açılıştan önce yaptığı konuşmada, şubelerin faaliyetleri ile ilgili kısa bir 2006 değerlendirmesi yaparak, "Allah yolumuzu açık, şansımızı bol etsin" dedi. Koç, 100. yıl ışıklandırmalarının 2007 yılı boyunca kalacağını da sözlerine ekledi.

Bu arada, açılışın ardından Fenerium tribününde yer alan salonda protokol için kokteyl verildi.

Kaynak: İHA