İstanbul: Fenerbahçe, Kampa Girdi

Fenerbahçe, Akşam Gerçekleştirdiği Son Antrenmanın Ardından Yarın Galatasaray ile Oynayacağı Derbinin Hazırlıklarını Tamamlayarak Samandıra Tesisleri'nde Kampa Girdi.

İstanbul: Fenerbahçe, Kampa Girdi

Fenerbahçe, akşam gerçekleştirdiği son antrenmanın ardından yarın Galatasaray ile oynayacağı derbinin hazırlıklarını tamamlayarak Samandıra Tesisleri'nde kampa girdi.

Samandıra Tesisleri'nde Teknik Direktör Zico nezaretinde yapılan antrenmanda Sarı-lacivertli futbolcular, düz koşu, ısınma ve top çalma çalışmasının ardından taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. 3 takım halinde top çalma çalışan Sarı-lacivertli takımda oyuncu olarak Zico ve antrenör kardeşi Edu da yer aldı. 30 dakikalık çalışma sırasında Teknik Direktör Zico bir kez ortada kaldı. Antrenman sonrası bazı oyuncular, Zico ve Santanna ile özel çalışma yaptı.

Antrenman devam ederken Kerim ve Ümit Özat takımdan ayrı koşu yaptı. Antrenmanı yönetim kurulu üyesi Neşet Yalçın da bir süre izledi.

Öte yandan, Münih'ten dün dönen Selçuk Şahin sahada takımın antrenmanı izledi. Çalışmaya dünkü antrenmanda sakatlanan Mehmet Yozgatlı katılmadı.

Kaynak: İHA