İstanbul: Fenerbahçe, İnegölspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda 19 Aralık Salı Günü Sahasında İnegölspor ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını, Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

İstanbul: Fenerbahçe, İnegölspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda 19 Aralık Salı günü sahasında İnegölspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Samandıra Tesisleri'nde Teknik Direktör Zico yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen ve yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda Sarı-lacivertli oyuncular; düz koşu, koordinasyon ve tekniğe dayalı pas çalışmalarının ardından 2 gruba ayrılarak şut ile kanat organizasyonları çalışması yaptı. Antrenman çift kale maçla sona ererken, çift kale maçta kaleciler Volkan ile Serdar saha içinde oynadı. Volkan, çift kale maç sırasında attığı goller ve yaptığı hareketlerle antrenmanın neşe kaynağı oldu. Antrenmanda sakatlıkları süren Kerim, Selçuk ve Rüştü tesislerde çalışırken, Ümit ise düz koşu yaptı. Ganalı futbolcu Appiah da, izinli olmasına rağmen salonda çalıştı.

Bu arada, antrenmanda sol ayak bileğine darbe alan Tümer Metin, sakatlandı. Tecrübeli futbolcu, saha içinde yapılan buz tedavisinin ardından tesislere götürüldü.

Fenerbahçe, İnegölspor maçının hazırlıklarını yarın akşam basına kapalı yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Kaynak: İHA