İstanbul: Fenerbahçe, Derbi Maçın Hazırlıklarına Başladı

Turkcell Süper Ligi'nin 14. Haftasındaki Derbi Maçta Sahasında Beşiktaş ile Karşılaşacak Fenerbahçe, 2 Günlük İznin Ardından Bu Maçın Hazırlıklarına Başladı.

İstanbul: Fenerbahçe, Derbi Maçın Hazırlıklarına Başladı

Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasındaki derbi maçta sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak Fenerbahçe, 2 günlük iznin ardından bu maçın hazırlıklarına başladı.

Samandıra Tesisleri'nde, Teknik Direktör Arthur Zico yönetiminde gerçekleştirilen ve 1 saat 10 dakika süren antrenmanda Sarı-lacivertli futbolcular, salonda yapılan istasyon çalışmasının ardından yoğun yağış altında, sahada dayanıklılığa yönelik düz koşu yaptı. Antrenman, yapılan 6 kilometrelik koşu ile tamamlandı. Antrenmana A Milli Takım kampında bulunan Rüştü, Volkan, Tuncay, Tümer, Can ve Mehmet Aurelio'nun yanısıra ülkelerinin milli takım kamplarına giden Appiah ve Lugano ile sakatlığı nedeniyle tedavisi süren Selçuk katılmadı. Bu arada, Teknik Direktör Arthur Zico'dan izin alarak kendisiyle ilgili bir kitabın tanıtımına katılmak üzere ülkesine giden Sırp futbolcu Kezman da antrenmanda yer almadı. Kezman'ın yarın akşamki çalışmaya katılacağı öğrenildi.

Fenerbahçe, yarın yapacağı çift antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Kaynak: İHA