İstanbul: Fenerbahçe'de Beşiktaş Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçe, Pazar Günü Kendi Sahasında Beşiktaş ile Oynayacağı Derbi Maçın Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Tek İdmanla Sürdürdü.

İstanbul: Fenerbahçe'de Beşiktaş Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçe, Pazar günü kendi sahasında Beşiktaş ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarını bugün yaptığı tek idmanla sürdürdü.

Samandıra Tesisleri'nde yapılan antrenman, düz koşunun ardından antrenör İrfan Saraloğlu yönetiminde esneme ve ısınma çalışmasıyla başladı. Sarı-lacivertli oyuncular, daha sonra antrenör Santanna yönetiminde topla yapılan istasyon çalışmasının ardından dar alanda teknik ağırlıklı bir çalışma yaptı. Antrenman, tam sahada yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçla sona erdi. Antrenman sonrasında bazı oyuncular, takımlar halinde teknik direktör Zico ve yardımcısı Edu ile çalıştı. Antrenmana sakatlıkları bulunan Kerim, Rüştü ve Selçuk katılmazken, antrenmanı Başkan Aziz Yıldırım ve bazı yönetim kurulu üyeleri de bir süre izledi.

Öte yandan kaleciler Volkan, Serdar ve PAF takım kalecisi Mert Günok, kaleci antrenörü Murat Öztürk yönetiminde idman öncesinde 30 dakikalık ayrı bir çalışma yaptı. Kaleciler, daha sonra takımla birlikte çalıştı.

Kaynak: İHA