İstanbul: Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Açıklama

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Bir Gazetede Yer Alan Konya Atatürk Stadı'nda Konyasporlu Bazı Yöneticilerin ve Taraftarların Kendisine ve Yanındaki Yöneticilere Küfür Ettiği ve Bu Nedenle Gergin Anlar Yaşandığı Şeklindeki Haberleri Yalanladı.

İstanbul: Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Açıklama

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bir gazetede yer alan Konya Atatürk Stadı'nda Konyasporlu bazı yöneticilerin ve taraftarların kendisine ve yanındaki yöneticilere küfür ettiği ve bu nedenle gergin anlar yaşandığı şeklindeki haberleri yalanladı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Başkan Aziz Yıldırım, "Konya Atatürk Stadı'nda Konyalı bazı yöneticilerin ve taraftarların bana ve yanımdaki yöneticilere küfür ettiği ve gergin anların yaşandığı, ayrıca Konyaspor Başkanı'nın da ağzımı kapattığı belirtilen haber, tamamen yalan ve yanlıştır. Konyalı hiçbir taraftar tarafımıza küfür etmemiştir. Konyalı yöneticiler de hep centilmence davranmıştır, Federasyon'a şikayet edeceğimiz haberleri de uydurmadır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA