İstanbul Emniyetindeki Yeni Atamalar Yapıldı
Haberler » Güncel » Haber

İstanbul Emniyetindeki Yeni Atamalar Yapıldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli 2'nci Sınıf Emniyet Müdürlerinin Yeni Görev Yerleri Açıklandı. Buna Göre Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Görevini Yürüten Selim Kutkan, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Personel Şube Müdürlüğü'nden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı Görevine Getirildi.

İstanbul Emniyetindeki Yeni Atamalar Yapıldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 2'nci sınıf emniyet müdürlerinin yeni görev yerleri açıklandı. Buna göre Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevini yürüten Selim Kutkan, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Personel Şube Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcılığı görevine getirildi. Asayiş Şube Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcısı Ogün Toprak, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ile Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına getirildi. Asayiş Şube'nin Müdürü Mustafa Köse'ye ise bu kez emniyet müdür yardımcısı olarak asayiş şube ile bir ilçenin sorumlu müdürlüğü görevi verildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kısa zaman önce yaşanan ve müdür seviyesindeki emniyet personelinin yeni görev yerlerini belirleyecek atamalar yapıldı. İlçe Emniyet Müdürlüklerine yapılan atamalar ve boş kalan müdür koltuklarının yerine yapılan görevlendirmeye göre Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın yardımcılığı görevine getirilen isimler belirlendi.

Buna göre Ali Kemal Hanlı Trafik Denetleme, EKKM, Basın ve Halkla İlişkiler Şubeleri ile Maltepe ve Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Koruma Şube Müdürlüğü ile Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Hanifi Sanbur, Hukuk İşleri Şubesi ile Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Halil İbrahim Yaylagül, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Ercan Çakmak sorumlu oldu.

Hayati Yılmaz Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü ile Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Ahmet Akbal Ulaştırma ve Hassas Bölgeleri Koruma şubeleri ile poliklinik, Avcılar ve Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüklerinden, Salih Korşen Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Özel Güvenlik ile Genel Denetleme ve Disiplin Şubelerinden, Yusuf Ziya Gökmen Deniz Liman, Eğitim ve İnterpol Şubeleri ile Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü ile Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Metin Aşık, İkmal Şube Müdürlüğü ve Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Nejat Bil, Pasaport Şube Müdürlüğü ile Bahçelievler ilçe Emniyet Müdürlüğü'nden Nihat İşlek görevlendirildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Celalettin Martin, Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü ile Gaziosmanpaşa ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Hüseyin Aktaş, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Sabiha Gökçen Havalimanı'dan Şeref Aytekin, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Selami Hüner, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Tufan Ergüder, Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlüğü ile Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Cengiz Şenocak, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ile Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Hikmet Taşdelen, Turizm Şube Müdürlüğü ile Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu müdür yardımcısı Turan Erol oldu.

Sivil Savunma ile Ar-Ge Şube Müdürlüğünden Kadir Akbıyık, Bölge Trafik ve Trafik Tescil Şube Müdürlükleri ile Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Gürsel Fırat, Muhabere ve Bilgi İşlem Şubeleri ile Beşiktaş ve Bakırköy ilçe Emniyet Müdürlüklerinden Mustafa Kızılgüneş, Bütçe, Boğaziçi Köprü Koruma Şubeleri ile Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu olarak da Hüdayi Sayın görevlendirildi. Yabancılar Şube Müdürlüğü görevini yürüten Salih Kara Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Yabancılar Şube Müdürlüğü'nden sorumlu ikinci sınıf emniyet müdürü oldu.

Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü görevini yürüten ve terfi döneminde rütbe alarak ataması yapılan Mustafa Köse ise, bu defa Asayiş Şube'den ve Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcısı görevine getirildi.