İstanbul'da Yol Düzenleme Çalışmaları

İstanbul'da Yol Düzenleme Çalışmaları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Yapılan Yazılı Açıklamada, Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü'nce Yapılan "Seyrantepe-tem Otoyolu Alt-üstgeçit Yol, Kavşak 2. Kısım İnşaatı" Kapsamında Harp Akademileri Kavşağı ve Yol Düzenleme İnşaatına Başlandığı Belirtildi.

İstanbul'da Yol Düzenleme Çalışmaları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü'nce yapılan "Seyrantepe-TEM Otoyolu Alt-Üstgeçit Yol, Kavşak 2. Kısım İnşaatı" kapsamında Harp Akademileri Kavşağı ve yol düzenleme inşaatına başlandığı belirtildi.

Büyükdere Caddesi'nin trafiğinin olumsuz etkilenmemesi için çalışmaların etaplar halinde tamamlanmasının planlandığının aktarıldığı açıklamada, bu nedenle 19 Ağustos 2007 Pazar gününden itibaren (Pazar günü dahil) 10 gün süreyle Büyükdere Caddesi Harp Akademileri mevkii Sarıyer-Levent istikametinin trafiğe kapatılacağı, araç trafiğinin Levent-Sarıyer istikametinden gidiş-geliş olarak verileceği bildirildi.

Açıklamada, aynı süre içinde TEM Otoyolu Sarıyer dönüşünün de kapatılacağı, bu istikametteki araç trafiğinin ise 4. Levent Sanayi Kavşağı'ndan sağlanacağı ifade edildi.

(İST-ED-OK-Y)

Kaynak: İHA