İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI

İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI

BEYKOZ'da asker eğlencesi için yasağa rağmen araç konvoyu yapan kişiler meşale yakıp havaya ateş açtı.

İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI
04.07.2020 11:01 | Son Güncelleme: 04.07.2020 14:50

Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ/ İstanbul - BEYKOZ'da asker eğlencesi için yasağa rağmen araç konvoyu yapan kişiler meşale yakıp havaya ateş açtı. Gruptakiler sosyal mesafeyi hiçe sayarak eğlendi.

Olay, Merkez Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi'nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Asker eğlencesi yapan bir grup caddede konvoy halinde seyir halde meşale yakarak trafiği durdurdu.  Asker konvoyundakiler askere gidecek genci aralarına alarak eğlendiler. Gruptakiler duran trafikte meşaleler yaktı, silahlarla havaya ateş açtılar. Bir süre sonra araçlarına binenler pencerelerden sarkarak  yollarına devam etti. 

ASKER KONVOYUDAKİ 5 KİŞİYE TOPLAM 9 BİN 540 TL CEZA KESİLDİ Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı devriye ekipleri konvoyu görünce durdurdu. Asker konvoyundaki kişiler ve polis ekiplerin arasında gerginlik bir vatandaşın cep telefon kamerasına yansıdı.  Polis ekipleri dün asker konvoyundaki 5 kişiye "Sosyal Mesafe" Kuralına uymadığı gerekçesiyle toplam 9 Bin 540 TL ceza kesilirken bir kişiye de "Trafiği tehlikeye atmak' suçundan cezai işlem yapıldı. 

Kaynak: DHA

Şu an buradasınız: İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI - İstanbul
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 19:47:43. #1.15#
title