İstanbul'da Trafik Durma Noktasına Geldi

İstanbul'da Trafik Durma Noktasına Geldi

İstanbul'da hem cuma iş çıkışı olması hem de kaza nedeniyle trafik durdu. Trafik, İstanbul'un bir ucu Büyükçekmece'den diğer ucu olan Tuzla'ya kadar uzanıyor.

İstanbul trafiği cuma akşamı iş çıkışında deyim yerindeyse durdu. Özellikle TEM yolunda hem gidiş hem de gelişte sürücüler kontak kapatma noktasına geldi. Öyle ki, trafik Büyükçekmece'den başlıyor, Tuzla'ya kadar uzanıyor.

TSİ 18.00 itibariyle İstanbul yeni bir cuma akşamı trafik kabusuyla yüz yüze... Trafiğe takılmadan karşıya geçmek için arabalı vapura binmek isteyenler de trafiğe takılmış durumda. Anadolu Yakası'nda Harem'den Uzunçayır'a doğru arabalı vapur için araçlar kuyruk oluşturmuş durumda. Aynı şekilde Avrupa yakasında da yoğun trafik var. Sirkeci'den binerek Anadolu Yakası'na geçmek isteyen araçlar yoğun kuyruk nedeniyle haraketsiz olarak bekliyor. Kuyruğun Sirkeci'den Yenikapı'ya uzadığı belirtildi.

KAZA DA VAR

Kumkapı-Yenikapı yönünde meydana gelen trafik kazası nedeniyle bir şerit trafiğe kapatılırken, olay yerine ekip sevk edildi.

TSİ 19.12 itibariyle İstanbul'da trafik bu halde.