İstanbul'da Elektrik Kesintisi - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

AA - Haberler | Güncel
İstanbul'da Elektrik Kesintisi

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Şile, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine, 7 Aralık'ta elektrik verilemeyecek.

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Şile, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine, 7 Aralık'ta elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir'de 10.30 ile 16.30 arasında, Yeni Sahra Mahallesi Yavuz Selim, Çalışkan, Cihangir sokaklar ile Barbaros Mahallesi Akay, Bayrak, Yavuz Selim ve Doğu sokaklar elektrik alamayacak.

Beykoz'da 09.00 ile 17.00 arasında, Çengeldere Mahallesi Karadeniz, Tunalı, Akıncılar, Arnavutdere, Akasya, Güneşli, Çengeldere sokaklar, Çekmeköy'de 09.00 ile 13.00 arasında Çatalmeşe Mahallesi 185, 180, 183, 184. ve Sultan Suyu sokaklar, 12.00 ile 16.00 arasında, Mimar Sinan Mahallesi Bengisu, Rahmet, Ulubatlı Hasan sokaklar, 13.00 ile 18.00 arasında Çatalmeşe Mahallesi 165, 161, Akdeniz, 170 ve 166. sokaklar elektriksiz kalacak.

Kadıköy'de 02.00 ile 05.00 arasında, Fenerbahçe Mahallesi Kuyu, Operatör Cemil Topuzlu, Mahur, Gülizar, Bozkır, Bağdat, Fuat Paşa, Fener Kalamış, Lalezar, Eflatun, Alptekin, Egemen, Ahmet Mithat Efendi, Dr. Faruk Ayanoğlu, Hacı Mehmet Efendi, Ali Fuat Başgil Çıkmazı, Mehmet Şengün, Atlıhan, Şule, Cephanelik, Erguvan, Mısra, Hasan Ali Yücel, Kısmet, Fenerlireis, Hakan, Kıraç, Kerim ve Alara sokaklarına, Suadiye Mahallesi Küçükağa, Akın, Ülkü, Yazanlar, Mücahit, Plaj Yolu, Hamiyet Yüceses, Bağdat, Ayşeçavuş ve Müzeyyen sokaklarına, Bostancı Mahallesi Bağdat ve Çınarlı sokaklarına, Zühtüpaşa Mahallesi Kördere, Reşitpaşa, Çamlıbel, Sabri Kiraz, Kolej, Recep Peker ve Meram sokaklarına, Feneryolu Mahallesi Göktepe, Gedikli, Bahçeler, Yazıcıbaşı, Erdoğdu, Bağdat, Feneryolu, Dr. Müfid Ekdal Çıkmazı, Eyüppaşa, Mazhar Osman ve Mustafa Mazharbey sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Kartal'da 09.00 ile 17.00 arasında Kordonboyu Mahallesi Turgut Özal Sokak, Yukarı Mahallesi Hükümet, Neyzen Tevfik sokaklarda, Maltepe'de 10.00 ile 13.00 arasında Fındıklı Mahallesi İpek, Evren, Palmiye sokaklarda, Pendik'te 09.00 ile 13.00 arasında Kaynarca Mahallesi Kardeş Sokak, Kavakpınar Mahallesi Çiğdem, Dernek, Ramiz, Durul, Hurma, Temsil, Toprak, Bostanlı, Katip, Keleş, Temel, Tezel,Turgut Reis, Ülkü, Müsaade, Samanyolu, Çığlık, Sancaktepe, Vefa, Keyfiyet, Kurucu, Öz, Zeytin, Abdi İpekçi, Adıvar, Yağışlı, Ateş, Albayrak, Evvel, Esenli, Mülayim Çıkmazı, Gece, Gönül, Emin, Orman, Güzel, Yadeller, Beraat ve Ocak sokaklarda, 13.00 ile 16.00 arasında Doğu Mahallesi Namık Kemal Sokak, Kavakpınar Mahallesi Çiğdem, Dadaş, Redif, Kuşburnu, İhsan, İktisat, Tercan, Turgut Reis, Üçgen, Nakkaş, Yaşar, Samanyolu, Kılıç, Keyfiyet, Saki, Abdi İpekçi, Yağışlı, Ören, Aydıncık, Alkış, Begonya, Burak, Burcu, Burçak, Gürpınar, Tebliğ, Hızır, Sadır, Oflu, Öncü, Pazar, Şirinler, Semt, Senem, Tahkim, Sözeri, Şehit Aslan Palut ve Tarkan sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Kesinti yapılacak diğer bölgeler şu şekilde:

"Şile'de 09.00 ile 15.00 arasında Yazımanayır Mahallesi, 09.00 ile 18.00 arasında Hacı Kasım Mahallesi Üsküdar Sokak, Balibey Mahallesi Sanatçılar, Kıran, Salkım, Ceyda, Balkan, Mayıs, Nazlı, Oğuz, Destan, Gediz, Mine, Gülbahçe, Onar, Mozaik, Sultan, Adnan Saygun, Afife Jale, Belkıs Aran, Armağan, Güldeste, Neco Tekin, Mustafa İktu, Mercan Köşk, Çimen, Acar, Adil, Portakal, Önder, Pembe, Tekin, Üzüm ve Şafak sokaklar, 13.30 ile 15.00 arasında Aydıntepe Mahallesi Akyıldız Çıkmazı, Çavuş Mahallesi Üsküdar Sokak, Meşrutiyet Mahallesi Kaynarca Sokak, Tekeköy Mahallesi Yelda, Kavisli, Ceyhan, Teke, Nuray, Rasat, Yukarı Bayır, Kaldırım, Nahiye, Sümer, Aygün, Hallı, Güzeller, Güray, Nadide ve Aktepe sokaklar, Çengilli Mahallesi Yörük,Çengilli, Eski Teke Yolu, Hasanlı Yolu, Karadut ve Çapa sokaklar.

Ümraniye'de 00.01 ile 06.00 arasında Ihlamurkuyu Mahallesi Petrolyolu, Kızılırmak sokaklar, Altınşehir Mahallesi Natoyolu Sokak, Cemil Meriç Mahallesi Alemdağ, Halk, İstiklal, Cemalettin, 29 Ekim, Çağdaş sokaklar, 09.00 ile 12.00 arasında Esenşehir Mahallesi Sahra, Merve, Kemer, Kürkçüler, Bahar, Yıldırım sokaklar, 10.00 ile 13.00 arasında Altınşehir Mahallesi Kumru, Kelebek, Kiremit, Beka, Şafak, Erbaş, Aksaray, Asır, Buhara Cami, Cesur, Menderes, Ercan ve Doğanevler sokaklar, 13.00 ile 18.00 arasında Hekimbaşı Mahallesi Sarıgazi Yolu, Aydın sokaklar, Esenşehir Mahallesi Muradiye, Kürkçüler sokaklar.

Üsküdar'da 09.30 ile 17.00 arasında Kısıklı Mahallesi Huzur Çıkmazı, Cihangir, Emniyet, Huzur sokaklar, 10.30 ile 14.30 arasında Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca, Kuşoğlu Yokuşu, Tavukçubakkal, Bulgurlu Mescit, Bektaş, Dibekçi Ahmet, Kayıkçı Mahmut Çıkmazı, Zenciler Yeniyol sokaklar."

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title