İstanbul'da Elektrik Kesintisi

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

Güngören, Avcılar, Beyoğlu ve Çağlayan İşletme Müdürlüklerince Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle, 25 Nisan -1 Mayıs Tarihleri Arasında Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

Güngören, Avcılar, Beyoğlu ve Çağlayan işletme müdürlüklerince yapılacak çalışmalar nedeniyle, 25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Güngören İşletme Müdürlüğü bölgesinde 06.00-17.00 saatlerinde olmak üzere 25 Nisan'da; Bahçelievler ilçesi Ede, Naci Kasım sokaklar ve civarı, 30 Nisan'da; Bahçelievler ilçesi PTT Lojmanları, Telekom Binası, Komik Hasan, Mehmetçik sokaklar ve civarı, 1 Mayıs'ta; Güngören ilçesi Gürpınar, Muratlı sokaklar ve civarı, 26 Nisan'da 06.00-20.00 saatleri arasında; Bahçelievler ilçesi Yalaz, Köprü Yolu sokaklar ile Cumhuriyet Caddesi ve civarı.

Avcılar İşletme Müdürlüğü bölgesinde 26 Nisan'da 08.30-18.30 saatleri arasında; Büyükçekmece ilçesi Fatih Mahallesi Vehbi Koç, Gaffar Okan, Fahri Korutürk caddeleri, Hazerfen, Çam, Cüneyt Arkın, Ayhan Işık, Candan sokaklar, Belediye Halk Pazarı, Aydemir Sitesi ve civarı, 27 Nisan'da 08.30-16.30 saatleri arasında; Büyükçekmece Vergi Dairesi, İnönü, Atatürk caddeleri, Kervansaray İbrahimağa, Hamam sokaklar ile Havuzbaşı Mevkisi ve civarı.

Çağlayan İşletme Müdürlüğü bölgesinde 08.00-18.00 saatlerinde olmak üzere 26 Nisan'da; Eyüp İlçesi Oda Yeri, Yukarı Ağaçlı, Aşağı Ağaçlı köyleri, Otuz Evler Mevkisi, Kısırmandıra, İhsaniye, Akpınar köyleri ve bu bölgedeki üçüncü şahıslara ait tüm satış aboneleri, 27 Nisan'da; Eyüp ilçesi İhsaniye, Akpınar köyleri ve bu bölgedeki üçüncü şahıslara ait tüm kömür ocakları.

Beyoğlu İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 27 Nisan'da 09.00-18.00 saatleri arasında; Şişli ilçesi Büyükdere Caddesi, Vakıflar İş Hanı Altı, Halaskargazi Caddesi, Etfal Hastanesi, Rikaptar, Nakiye Ergun sokaklar, Bulgar Ortodoks Kilisesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, Trafo Merkezi, M Alibey, Harzemşah, Oktay Cebeci, İskete, Koca Mansur sokaklar ve civarı.

-ANADOLU YAKASI-

Öte yandan, Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, Kurtköy İşletme Müdürlüğü hizmet alanında yapılacak çalışmalar nedeniyle, 24 Nisan'da 09.00-13.00 saatleri arasında; Pendik'te Ertuğrul Mahallesi, Fatih Sultan Caddesi, Ceylan, İhvan, Çamlık, Bostan, Zeytin, Kudüs, Elif ve Şahin sokaklar, Telekomünikasyon Kurumu Aydos Anteni mahallinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Kartal İşletme Müdürlüğü bölgesinde 09.00-15.00 saatleri arasında olmak üzere, 28 Nisan'da; Aydınevler Şahinler Sokak, Meslek Lisesi, Çobanlar Deresi ve İSKİ Pompası, 29 Nisan'da; Zümrütevler Handegül, Bayram, Koç ve Karanfil sokaklar, Büyük Çağrı Kooperatifi, Emek, Barış caddeleri ile Uğural ve Aydın Keskin sokaklar, 30 Nisan'da; Başıbüyük Marmara Hastanesi, PTT Santralı ve Dudullu Caddesine elektrik verilemeyecek.

Kaynak: AA