İstanbul'da Elektrik Kesintisi

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

Sefaköy ve Beyoğlu İşletme Müdürlüklerinin Çalışmaları Nedeniyle 10 ve 12 Şubat'ta Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

Sefaköy ve Beyoğlu işletme müdürlüklerinin çalışmaları nedeniyle 10 ve 12 Şubat'ta bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Sefaköy İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 10 Şubat'ta 07.00-13.00 saatleri arasında; İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki (OSB) Aymakop, Tümsan, İsteks, Çevre, Dersankoop, Saraçlar, Çorapçılar, Tormak, Aydın Plastik, Kağıthane Sünnetçiler, İsdök, Haseyat 1. kısmın bir bölümü, Tansaş, Masko, Akçimento, Renk Boya, Esot Sanayi Sitesi ve civarı,

14.00-18.00 saatleri arasında; İkitelli OSB'deki Esenler Oto Sanayi Sitesi, Sefaköy Kooperatifi, Eskop, Fatih Sanayi Sitesi, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Biksan, Demirciler, Haseyat 1. kısım, Haseyat 2. kısmın bir bölümü, Pikdöküm, Giyim Sanatkarları, Kardemir ve civarları.

Beyoğlu İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 12 Şubat'ta 09.00-15.00 saatleri arasında; Ulus Anbarlıdere, Öztopuz Caddesi, Çubukçu Sokak, Şehit İbrahim Caddesi, Noterler Sitesi, Fatih ve Coşkun sokaklar ile Yavuz Sokak ve civarı.