İstanbul'da Yağmurda Mahsur Kalan Araçları, İtfaiye Kurtardı

İstanbul'da Yağmurda Mahsur Kalan Araçları, İtfaiye Kurtardı

İstanbul'da akşam saatlerinden bu yana devam eden yağmurda araçlarıyla mahsur kalan sürücüler, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Bahçeşehir'de bazı araçlar yağışta biriken su nedeniyle geçiş yapamadı.

İstanbul'da etkili olan gök gürültülü sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Bahçeşehir'de bazı araçlar yağışta biriken su nedeniyle geçiş yapamadı. Sabah saatlerine kadar etkisini sürdüren yağmur nedeniyle bir çok noktada araçlar yağmur sularında mahsur kaldı. Mahsur kalan araçlar itfaiye ekipleri tarafından tek tek kurtarıldı.

SABAH SAATLERİNDE DEVAM ETTİ

Dün akşam saatlerinden itibaren başlayan yağmur gece boyunca etkisini sürdürdü. Sabaha karşı etkisini arttıran yağmur nedeniyle caddelerde biriken sularda araçlar mahsur kaldı.

ARAÇLARDA MAHSUR KALAN VATANDAŞLARI İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI

Sabaha karşı Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesinde de yağmur suları nedeniyle yolda birçok araç mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine kısa sürede gelen itfaiye ekipleri suda mahsur kalan araçları kurtarmak için çalışma başlattı. İtfaiye ekipleri mahsur kalan araçları tek tek güvenli yere kadar çekti. Kurtarılan araçlarda vatandaşların beklediği görüldü. Ayrıca su birikintilerini gören bazı araç sürücüleri de yollarını değiştirdi.

İstanbul yağmura teslim oldu;

Kaynak: İHA