İstanbul'da 5 Kasımda Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

İstanbul'da 5 Kasımda Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

İstanbul'da 5 Kasım Pazar Günü Yapılacak 28. Kıtal Ararası Avrasya Maratonu Nedeniyle Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak.

İstanbul'da 5 Kasımda Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

İstanbul'da 5 Kasım Pazar günü yapılacak 28. Kıtal ararası Avrasya Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 5 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek halk koşusu, 15 kilometre ve maraton koşuları nedeniyle Boğaziçi Köprüsü geliş-gidiş olarak trafiğe kapatılacak.

Boğaziçi Köprüsü gişelerinden 800 metre yukarıdaki park sahası çıkışından başlayarak, buraya çıkan tüm ara yollar trafiğe kapalı olacak.

Meciyeköy girişi, tercihli yol (Mecidiyeköy otobüs durağı, Şişli Camii önü, Şişli-Osmanbey, Harbiye, Divan Oteli kavşağı), bu yola çıkan tüm ara yollar trafiğe gidiş-geliş olarak kapatılacak.

Taksim'e çıkan tüm cadde ve sokaklar (Gümüşsuyu, İstiklal, Sıraselviler, Tarlabaşı caddelerinin Taksim çıkışı) trafiğe kapalı olacak. Tarlabaşı Bulvarı ile bu caddeye çıkan tüm yollar, Şişhane Meydanı, Perşembe Pazarı, Karaköy ,Fındıklı, Kabataş, Dolmabahçe arası, Meclisi Mebusan Caddesi, Beşiktaş Akaretler Dolmabahçe arası, Dolmabahçe Caddesi trafiğe kapatılacak.

Atatürk Köprüsü, Galata Köprüsü, Atatürk Bulvarı, Namık Kemal Caddesi, Sirkeci Eminönü arası, Sahil Kennedy Caddesi'nin Cem Otelleri önüne kadar olan bölümü trafiğe kapalı olacak.