İstanbul'da 39 İlçede "Kurt Kapanı-28" Asayiş Operasyonu Yapıldı

İstanbul'da 39 İlçede "Kurt Kapanı-28" Asayiş Operasyonu Yapıldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, kentin tüm ilçelerinde "Kurt Kapanı-28" asayiş denetimleri yapıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, ilçe ve diğer birimlerden katılan çok sayıda polis ekipleriyle asayiş denetimleri yapıldı.

TÜM BİRİMLER KATILDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde çok sayıda polisin katılımıyla gerçekleştirilen denetimlere, İlçe Emniyet Müdürlükleri ile Özel Harekat, Narkotik Suçlarla Mücadele, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Deniz Limanı Şube Müdürlüğü, İstanbul Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü, Foto Filim Şube Müdürlüğü ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne bağlı polisler katıldı.

39 İLÇEDE DENETİMLER YAPILDI

28'sınci Kurt Kapanı denetimleri kapsamında 39 ilçede şüpheli araç ve bazı mekanlarda aramalar yapıldı.

Denetimlerden biri Kadıköy Kuşdili Caddesindeki denetim noktasındaydı. Polis ekipleri şüpheli araçları durdurarak araçların içerisi didik didik aranırken, çok sayıda kişi de Genel Bilgi Taraması'ndan (GBT) geçirildi. Polis helikopterinin de havadan destek verdiği denetimlerin, gece saat 24.00' e kadar devam ettiği. öğrenildi.