İstanbul Büyükşehir Belediyespor -Trabzonspor Maç Sonu

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Trabzonspor'a 2 -1 Yenildikleri Karşılaşma Sonrası Basın Mensuplarına Yaptığı Açıklamada, Maçın Hakemine Tepki Gösterdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor -Trabzonspor Maç Sonu

İstanbul Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcı, Trabzonspor'a 2-1 yenildikleri karşılaşma sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, maçın hakemine tepki gösterdi.

Abdullah Avcı, amaçlarının iyi bir futbol ortaya koymak olduğunu belirterek, "Biz göze hoş gelen futbol oynamaya çalışıyoruz. Bugün de aynı anlayışla sahaya çıktık. Ama bu akşamki maçın hakemi çok acemice kararlar verdi. Maçı kaldıramadı. Ben hakemlerle ilgili hiç konuşmuyorum ancak böyle rahat bir maçı yönetemeyen bir hakem hangi maçı yönetebilir." dedi.

Avcı ayrıca yeni sezon için transfer çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

- YANAL: "TRANSFERLERİ ORTAK YAPIYORUZ" -

Trabzonsopr Teknik Direktörü Ersun Yanal da, yeni sezona yönelik çalışmaların sürdüğünü söyledi. Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yanal, "Belediyespor maçında gelecek sezon öncesi bazı oyuncuların son durumlarını gördüm. Gelecek yılın kadrosunu oluşturmaya devam ediyoruz. Fenerbahçe maçının ardından kalacaklar ve gidecekler belli olacak." dedi.

Yanal, gelecek sezona yönelik transfer çalışmalarının nasıl sürdüğü şeklindeki soruya, "Şu anda bizler oyuncu izliyoruz. Ancak bu tranfser çalışmaları yönetim ve bizim ortak hareketimiz sonucunda oluşuyor. Tüm çalışmalarımız sürüyor." diye konuştu.

- ŞENER: "TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR" -

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise, yeni sezon için transfer çalışmalarına başladıklarını belirterek, "Biz yeni sezon için kolları erken sıvadık ve bazı anlaşmalar yaparak diğer kulüplerden erken yol aldık. Şimdide bir yurt dışı seyehati yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Şener ayrıca naklen yayın gelirlerinin paylaşımı hakkında ise, "Bu akşam Olimpiyat Stadı'nda binlerce Trabzonspor taraftarı vardı. Rakibimizin taraftar sayısı ise onikiydi. Şimdi durum böyle olunca ben bu takımlya aynı parayı alırsam eşitsizlik olur." diye konuştu.

Bu arada karşılaşmayı izlemeye gelen Fenerbahçe ve Galatasaray forması giymiş iki taraftar renkli görüntüler oluşturdu. Dostluk çağrısı yapan taraftarlar şampiyonluk önemli değil dediler.

Kaynak: CHA