İstanbul: Beykoz'da Tecavüz Zanlısı Tutuklandı

İstanbul: Beykoz'da Tecavüz Zanlısı Tutuklandı

Beykoz'da Bir Erkek Çocuğuna Tecavüz Ettiği İddiasıyla Gözaltına Alınan Zanlı, Çıkarıldığı Mahkeme Tarafından Tutuklandı.

İstanbul: Beykoz'da Tecavüz Zanlısı Tutuklandı

Beykoz'da bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan zanlı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Beykoz'da bir berber dükkanında çalıştığı iddia edilen 33 yaşındaki O.S., yanında çırak olarak çalışan 9 yaşındaki U.B. isimli bir erkek çocuğa tecavüz ettiği iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınmıştı. Edinilen bilgiye göre sorgusu tamamlanan O.S., Beykoz Adliyes'ine sevk edildi. Zanlı, Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulandıktan sonra gönderildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı. Şahıs, daha sonra Ümraniye Cezaevi'ne gönderildi. O.S.'nin 2 çocuk babası olduğu ve ayrıldığı eşine tecavüz ettiği, ayrıca yaralama ve darp olaylarına karıştığı gerekçesiyle emniyette birden fazla sabıka kaydının bulunduğu iddia edildi.

Öte yandan O.S.'nin adliyeye çıkarıldığını öğrenen mağdur U.B.'nin yakınları adliye çevresinde toplandı. Polisin yoğun güvenlik tedbirleri arasında adliyeden çıkarttığı O.S., küçük çoçuğun yakınları tarafından sözlü saldırıya uğradı.

Kaynak: İHA