İstanbul: Beşiktaş, Galatasaray Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Turkcell Süper Ligi'nde Sezonun İlk Derbisinde Yarın Galatasaray ile Karşılaşacak Olan Beşiktaş, Bu Maçın Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Tamamladı.

İstanbul: Beşiktaş, Galatasaray Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Turkcell Süper Ligi'nde sezonun ilk derbisinde yarın Galatasaray ile karşılaşacak olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla tamamladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda Siyah-beyazlı futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından 5'e 2 pas çalışması yaptı. Antrenman, yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç ve şut çalışması ile sona erdi. Bu arada, hafta başından beri sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalışan Gökhan Zan, bugünkü idmana takımla birlikte çıkmasına rağmen medikal olarak hazır olmaması nedeniyle Galatasaray maçı kadrosuna alınmadı. Gökhan'ın yanısıra kart cezalısı olan İbrahim Toraman da maç kadrosunda yer almayacak. Teknik Direktör Jean Tigana tarafından açıklanan 18 kişilik Galatasaray maçı kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

"Runje, Murat Şahin, Ali Tandoğan, Baki, Serdar Kurtuluş, İbrahim Kaş, Mehmet Sedef, Fahri, Kleberson, Koray, İbrahim Üzülmez, Burak, Ricardinho, Nobre, Gökhan Güleç, İbrahim Akın, Delgado, Bobo."

Kaynak: İHA