İstanbul: Beşiktaş, Cska Sofya Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

UEFA Kupası 1. Tur Rövanş Maçında Perşembe Günü Bulgaristan'ın Cska Sofya Takımı ile Deplasmanda Karşılaşacak Olan Beşiktaş, Bu Maçın Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Tamamladı.

İstanbul: Beşiktaş, Cska Sofya Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında Perşembe günü Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımı ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla tamamladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, Teknik Direktör Jean Tigana yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Siyah-beyazlı futbolcular, taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı. Antrenmana, sakatlıkları süren Koray, Ali Güneş ve Delgado katılmazken, bu futbolcular Bulgaristan kafilesinde de yer almadı. İbrahim Toraman ve Gökhan Zan ise bugün takımla birlikte çalışırken, bu iki oyuncunun CSKA Sofya maçında forma giyip, giyemeyeceklerinin maç günü belli olacağı açıklandı. Teknik Direktör Jean Tigana tarafından açıklanan 20 kişilik kafilede şu futbolcular bulunuyor:

"İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Mustafa Doğan, Murat Şahin, Gökhan Zan, İbrahim Akın, Mehmet Sedef, Ali Tandoğan, Baki Mercimek, Fahri Tatan, Gökhan Güleç, Serdar Kurtuluş, İbrahim Kaş, Burak Yılmaz, Kenan Özer, Vedran Runje, Nobre, Kleberson, Bobo, Ricardinho."

Beşiktaş, bu akşam havalimanındaki otelde kaldıktan sonra yarın sabah 08.30'daki Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli uçağı ile Sofya'ya gidecek.

Kaynak: İHA