İstanbul Bakkallar Odası Keskin'le Devam Dedi
Haberler » Güncel » Haber

İstanbul Bakkallar Odası Keskin'le Devam Dedi

İstanbul Bakkallar Odası Başkanlığına İsmail Keskin Yeniden Seçildi.

İstanbul Bakkallar Odası Keskin'le Devam Dedi

Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi EYÜP/ İSTANBUL adresinde 31 Ocak 2010'da yapılan ve divan başkanlığını İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik Yılmaz'ın, başkan yardımcılığını da İSTESOB Başkan vekili İdris Keskinci'nin yaptığı İstanbul Bakkallar Odası Kongresinden hizmete devam kararı çıktı.

Halen İstanbul Bakkallar Odası Başkanlığını yürütmekte olan İsmail Keskin'le yola devam diyen bakkal esnafı, başkanlarına duydukları güven ve kararlılığı sadece sözde değil, sandıkta da gösterdi. İki adayın yarıştığı kongrede katılımcıların oylarını yüzde 78 oranında alan ve rakibini büyük bir oy farkıyla geride bırakarak seçimi göğüsleyen Başkan İsmail Keskin, kongre sonunda yaptığı konuşmasında; katılımlarından ve göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı üyelere teşekkür ederek, "Ben arkadaşlarıma o kadar güveniyorum ki, oyumu dahi kullanmadım" dedi.

Üçüncü dönemdir İstanbul Bakkallar Odası Başkanlığına seçilen İsmail Keskin, önemli bir güç olan İstanbul Bakkallar Odası'nın bundan sonraki süreçte daha da aktif olacağını belirterek, yakın zamanda TBMM genel kuruluna gelmesi beklenen ve kamuoyunda "Marketler Yasası" olarak bilinen yasa ile ilgili olarak çalışmalarına hız vereceklerini söyledi.

Bakkallara parlak bir gelecek sağlayabilmek için, herkesin üzerine düşen görevi yapması gereğini söyleyen Keskin, bakkal esnafının zor bir süreçten geçmekte olduğunu belirterek, "Birçok sorunla karşı karşıya olduğumuz bu günlerde tek yumruk tek yürek hareket etmek durumundayız. İstanbul Bakkallar Odası olarak, bizlerden beklentilerin çok yüksek olduğunu biliyorum" dedi.

İsmail Keskin başkanlığındaki yeni yönetim; Mehmet Aktaş, Şükrü Terzi, Bayram uzun, Ayhan Arslan, Bahadır Ünal, İ.Hakkı Şahin, Abdurrahim Topçu, Ali Aktaş, Bahattin Kaya ve Resul Sinacı'dan oluşturuldu.