İsrail Ümit Milli Futbol Takımı'na Havadan Ve Karadan Sıkı Koruma

Avrupa Ümitler Şampiyonası Grup Elemelerinin Son Maçında Yarın Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı İle Karşılaşacak İsrail Ümit Milli Futbol Takımı, Ankara'da Olağanüstü Güvenlik Önlemleriyle Korunuyor. ...

İsrail Ümit Milli Futbol Takımı'na Havadan Ve Karadan Sıkı Koruma

Avrupa Ümitler Şampiyonası grup elemelerinin son maçında yarın Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı ile karşılaşacak İsrail Ümit Milli Futbol Takımı, Ankara`da olağanüstü güvenlik önlemleriyle korunuyor.
Ümit Milli Futbol Takımı ile play-off`a kalma karşılaşmasına çıkacak İsrail Ümit Milli Futbol Takımı, kamp yaptığı Ankara`da olağanüstü güvenlik önlemleriyle korunuyor. Türkiye maçı için Ankara 19 Mayıs Stadı`nda son çalışmasını yapan İsrail Ümit Milli Futbol Takımı`nı MOSSAD ajanları bir an olsun yalnız bırakmıyor. MOSSAD ajanları takımlarının son çalışmasından önce 19 Mayıs Stadı`nı didik didik aradı. Önce tribünlerdeki koltukları arayan ajanlar, stadın üstünü kaplayan çatısında bulunan güvenlik kameralarını da en ince ayrıntısına kadar inceledi.
İsrail Ümit Milli Futbol Takımı`nı koruyan MOSSAD ajanlarına Türk emniyet güçleri de yardımcı oluyor. Çevik kuvvete bağlı polisler de, boş tribünler önünde antrenman yapan İsrail Ümit Milli Futbol Takımı`nı herhangi bir olumsuzluğa karşı göz hapsine alırken, emniyete bağlı bir polis helikopteri ise 19 Mayıs Stadı`nın üzerinde gözetleme uçuşu yaptı. Bu şartlar altında İsrail Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktör Guy Levi yönetiminde 1 saat süren son çalışmasını yaptı. Play-off`a kalmak için İsrail`i mutlak surette yenmek zorunda olan Ümit Milli Futbol Takımı`nın bu maçında büyük güvenlik önlemleri alınacak. Zorlu maçta stat içi ve dışında 3 bin 200 güvenlik görevlisinin görev yapacağı bildirildi. Bu maç için 15 olan özel güvenlik sayısı ise 200`e çıkarıldı.
Bu arada İsrail Ümit milli Takımı Türkiye maçının son antrenmanını Ankara 19 Mayıs Stadı`nda yaptı.

Kaynak: DHA