- Yöneticisinden Azar İşitince Mirco'yu Öldürmüş - Haberler
Haberi Paylaş

- Yöneticisinden Azar İşitince Mirco'yu Öldürmüş

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Dünya
- Yöneticisinden Azar İşitince Mirco'yu Öldürmüş

- Yöneticisinden Azar İşitince Mirco'yu Öldürmüş

- YÖNETİCİSİNDEN AZAR İŞİTİNCE MİRCO'YU ÖLDÜRMÜŞ

Almanya tarihinin en büyük arama operasyonu sonunda 5 ay önce öldürüldüğü belirlenen 10 yaşındaki Mirco'nun katili 45 yaşındaki Olaf H. olayı tüm ayrıntıları ile anlatırken, yöneticisinden azar işitince "gücünü göstermekö için çocuğu kaçırıp tecavüz ettikten sonra gömdüğünü itiraf etti.

Tutuklanan Telekom şirketinin Bonn kentindeki bürosunda dağıtım bölüm yöneticisi Olaf H., 5 ay önce şefinden azar işittiği için bunalıma girdiğini anlattı. Evine giderken "Gücünü göstermekö için birisini öldürmek istediğini belirten Olaf H.. sokakta bisikletine binen 10 yaşındaki Mirco'yu görünce onu kaçırarak tecavüz ettiğini, daha sonra boğazını sıkarak öldürdüğünü, eşini arayarak gecikeceğini söyleyip cesedi ormanlık alana gömdüğünü itiraf etti. Yaklaşık 1000 polisin keşif uçakları da kullanarak yaptığı arama sonunda polis Mirco'nun cesedini 1 hafta sonra bulurken, cinayeti aydınlatmak için özel ekip oluşturuldu. Geçen Ekim ayında işinde yükselerek maaşına zam yapılan Olay H.'nin "çift kişilikli" bir yaşam sürdüğünü, 26 yaşındaki karısı ve iki çocuğuyla birlikte 19 bin nüfuslu küçük bir kentte dikkat çekmeden yaşamını sürdürürken bir görgü tanığı Mirco'yu silah renkli Passat marka otomobilde gördüğünü bildirdi. Polis bölgedeki tüm Passatlar'ın listesini çıkardı. 2 bin araçtan o dönemde el değiştrenleri taramaya başladı. Sonunda bir leasing şirketine ait Mirco'nun DNA'sından bulundu. Aracı kimin kiraladığı tespit edildi. Sorguya alınan Olaf, cinayeti itiraf etti.

Firmanın kendisine verdiği otomobile ulaşan ekipler araçta Mirco'ya ait DNA izleri bulunduğu açıklanırken, eşi Micheala'nın şok geçirdiği açıklandı.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title