İsmail Yk Polis Oldu

İsmail Yk Polis Oldu

'Allah Belanı Versin' Adlı Parçasıyla Ünlenen İsmail Yk, 'Korkusuzlar' Adlı Bir Dizide Rol Alacak.

İsmail Yk Polis Oldu

'ALLAH BELANI VERSİN' ADLI PARÇASIYLA ÜNLENEN İSMAİL YK, 'KORKUSUZLAR' ADLI BİR DİZİDE ROL ALACAK.

'Şapur Şupur' ve 'Bombabomba.com' adlı albümleriyle müzik dünyasında fırtına gibi esen ve ödüle doymayan şarkıcı İsmail YK, sahnelerden televizyon dünyasına transfer olan ünlüler kervanına katıldı. Bugüne kadar kendisine gelen tüm oyunculuk tekliflerini reddeden ünlü şarkıcı, atv'de yayınlanacak 'Korkusuzlar' adlı dizi için kamera karşısına geçme kararı aldı.

SUÇLULARA MEYDAN OKUYOR

Senaryosunu Osman Dikiciler'in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Tevfik Şenol'un yaptığı dizide, İsmail YK'ya Burcu Özkanca Günay, İstemi Betil, Ali İpin, Berna Öztürk, Bahar Akça, Ercü Turan, Eriş Akman, Mihriban Er ve Ali Yaylı eşlik edecek. YK, dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün kurduğu özel bir timde görevli olan bir gizli polisi canlandıracak.

BİR AY BOYUNCA DERS ALDI

Rolüne adapte olabilmek için bir ay boyunca emekli bir polis memurundan ders aldığını belirten YK, motosiklet kullanmayı öğrenmekte zorlanmadığını söylüyor. Kuzguncuk'taki dizi setinin hayranlarının istilasına uğradığını ve bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini belirten ünlü şarkıcı ekliyor: 'Daha önce sadece kliplerde oyunculuk yapmıştım. İlk defa bir projede hiç şarkı söylemeden oyunculuk yapacağım. Çok heyecanlıyım ama kendime güveniyorum. Eminim ki bu işin altından kalkacağım.'