İslahiye'de Bayramlaşma Töreni

İslahiye'de Bayramlaşma Töreni

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde Kurban bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni yapıldı.

İslahiye'de Bayramlaşma Töreni

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde Kurban bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni yapıldı.

İslahiye Sabancı Öğretmen evindeki bayramlaşma törenine, Kaymakam Osman Beyazyıldız, 23. Dönem Gaziantep Milletvekili Mahmut Durdu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Belediye Başkanı Malike Uludağ, 106. Topçu Alayı Komutanı Kurmay Albay Metin Alpcan, daire amirleri, İl Genel Meclisi ile Belediye meclis üyeleriyle muhtarlar ve oda başkanları katıldılar.

Törende konuşan Kaymakam Osman Beyazyıldız, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Beyazyıldız, "İslahiye benim 1994 yılında staj yaptığım döneme göre hak ettiği yerde değil maalesef. İslahiye içinde bulunduğu bu konumu hak etmiyor. İslahiye yatırımcıların yatırım yapmak için arzu ettiği bir yer olmasını arzu ediyorum. Bu yüzden hep birlikte el ele birlik ve beraberlik içinde küslükleri, dargınlıkları bir tarafa bırakıp bir araya gelmeliyiz" şeklinde konuştu.

Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar da, törenden sonra Garnizon Caddesi'ndeki Ak Parti İlçe binasındaki törene katıldı. Parti binasındaki törende İlçe Başkanı İbrahim Erdoğan ve kadın kolları başkanıyla gençlik kolları başkanları ve yönetimle bayramlaştı.

Protokolde bayramlaşma İslahiye İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Şehitlik ziyaretiyle sona erdi.

Bayramlaşma merasiminden sonra Kaymakam Osman Beyazyıldız, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Metin Alpcan ve beraberindekiler Yeni Mahalle Kümeevler'de ikamet eden şehit komando er Metin Aslanbaba'nın evi'ne ziyaret gerçekleştirdiler.

- GAZİANTEP