İşkur Haberleri

İşkur haber, İşkur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İşkur - 03.08.2021
SOGEP kapsamında Zonguldak'ta 2 projeye 2 milyon 425 bin TL kaynak ayrıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif şekilde katılmasının sağlanması, istihdam edilebilirliğin artırılması, sosyal içerme, sosyal girişimcilik ve yenilikçiliğin desteklenmesi ve sosyal sorumluluk...
İşkur - 03.08.2021
"Emeğin Başkenti Karabük İstihdamın Merkezi Oluyor" projesine SOGEP desteği
Karabük'te "Emeğin Başkenti Karabük İstihdamın Merkezi Oluyor" projesinin, Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında 2 milyon 183 bin 100 lira hibe desteği almaya hak kazandığı bildirildi.
İşkur - 30.07.2021
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KURUMLAR ARASI VOLEYBOL VE FUTBOL TURNUVASI DÜZENLİYOR
Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurumlar arası voleybol ve futbol turnuvası düzenleniyor.
İşkur - 29.07.2021
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı GerçekleştirildiMardin İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) 2021 yılı 3'üncü toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında yapıldı.
İşkur - 28.07.2021
Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor
Vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirdikleri Halk Günü Toplantıları Vali Fuat Gürel başkanlığında devam ediyor.
İşkur - 28.07.2021
KADINLARIMIZ EL SANATLARIYLA REHABİLİTE VE MESLEK SAHİBİ OLUYOR
KADINLARIMIZ EL SANATLARIYLA REHABİLİTE VE MESLEK SAHİBİ OLUYORKütahya İl Özel İdaresi tarafından restore edilen tarihi Ala Konağı, "Kadınlarımız El Sanatlarıyla Rehabilite ve Meslek Sahibi Oluyor" projesi kapsamında el sanatları eğitim ve üretim merkezi oldu.
İşkur - 12.07.2021
100 bayan personel istihdam edilecek
İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Göliplik firmasının 100 bayan personel alımı yapacağını duyurdu.
title