İSKİ İhaleleri... -Genel Müdürlük Tarafından Daha Önce Duyurusu Yapılan Bazı İhaleler Sonuçlandı
Haberler » Güncel » Haber

İSKİ İhaleleri... -Genel Müdürlük Tarafından Daha Önce Duyurusu Yapılan Bazı İhaleler Sonuçlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü Tarafından Daha Önce Duyurusu Yapılarak İhaleye Çıkarılan Muhtelif İhaleler Sonuçlandı.

İSKİ İhaleleri... -Genel Müdürlük Tarafından Daha Önce Duyurusu Yapılan Bazı İhaleler Sonuçlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan muhtelif ihaleler sonuçlandı.

Büyükçekmece Şube Müdürlüğü mesuliyet sahası içindeki su, kanal ve yağmursuyu yapım, bakım ve rehabilitasyon işi ihalesini toplam 11 milyon 859 bin 518 YTL bedelle ''Akad İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'' ile ''Kanal Servıce Gebr. Dineiger & Co. GMBHDE'' konsorsiyumu kazandı.

Toplam 18 firmanın teklif verdiği ve bu tekliflerden 7 adedinin geçerli sayıldığı ihalede işin başlangıç tarihi 5 Eylül 2006, bitiş tarihi ise 4 Eylül 2009 olarak belirlendi.

Söz konusu iş genel olarak Büyükçekmece ve Çatalca İlçeleri hudutları içinde muhtelif çapta yaklaşık 25 bin 300 metre kanal ve içmesuyu yapım ve onarımı ile 7 bin 560 metre kanal ve içmesuyu rehabilitasyonu işi yaptırılacak.-BAYRAMPAŞA-ESENLER-İSKİ'nin Bayrampaşa ve Esenler ilçeleri hudutları içindeki su, kanal ve yağmursuyu yapım, bakım ve rehabilitasyon işi ihalesi ise toplam 15 milyon 965 bin 262 YTL bedelle sonuçlandı.

İhaleyi söz konusu bedelle ''Besa İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'' ile ''RMS Rıchard Mayer Bauunternehmung gmbh & Co. Kg'' konsorsiyumu kazandı.

Açık ihale usulü ile 1 Eylül 2006 tarihinde yapılan ihaleye toplam 17 firma teklif verdi.

Komisyon başkanlığı yaptığı değerlendirme sonucu bu tekliflerin 8 adedini geçerli saydı.

Başlangıç tarihi 6 Eylül 2006, bitiş tarihi ise 5 Eylül 2009 olarak belirlenen ihale ile Bayrampaşa ve Esenler ilçeleri hudutları içinde muhtelif çapta yaklaşık 30 bin 906 metre kanal ve içmesuyu yapımı ve onarımı ile 18 bin 680 metre kanal ve içmesuyu rehabilitasyon işleri yaptırılacak.-AVCILAR-ESENYURT-İSKİ'nin, Avcılar ve Esenyurt ilçeleri hudutları içindesi su, kanal ve yağmursuyu yapım, bakım ve rehabilitasyon işi için açılan ihale de sonuçlandı.

İhaleyi 7 milyon 162 bin 753 YTL bedelle, ''Gurbetoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'' ile ''Sonntag Baugesellschaft MBH&CO.Kg'' konsorsiyumu kazandı.

Muhtelif çapta yaklaşık 15 bin 300 metre kanal ve içmesuyu yapımı ve onarımı ile 7 bin 560 metre kanal ve içmesuyu rehabilitasyonu yapımı ihalesinde işin başlangıç tarihi 5 Eylül 2006, bitiş tarihi ise 4 Eylül 2009 olarak belirlendi.

Toplam 17 firmanın teklif verdiği ve bu tekliflerden 9 adedinin geçerli sayıldığı ihale, 31 Ağustos 2006 tarihinde açık ihale usulü ile gerçekleştirilmişti.-FATİH-EMİNÖNÜ VE ZEYTİNBURNU-Öte yandan, Fatih Şube Müdürlüğü mesuliyet sahası içerisinde su, kanal ve yağmursuyu yapım, bakım ve rehabilitasyon yapımı işi için 31 Ağustos 2006 tarihinde açık ihale usulü ile yapılan ihaleyi kazanan firma da belli oldu.

Buna göre ihaleyi, toplam 20 milyon 481 bin 985 YTL bedelle ''Gurbetoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'' ile ''Sonntag Baugesellschaft MBH & Co. Kg'' konsorsiyumu kazandı.

Toplam 15 firmanın teklif verdiği ve bu tekliflerden 6 adedinin geçerli sayıldığı ihalede işin başlangıç tarihi 5 Eylül 2006, bitiş tarihi ise 4 Eylül 2009 olarak belirlendi.

Söz konusu iş genel olarak muhtelif çapta yaklaşık 24 bin 784 metre kanal ve içmesuyu yapım ve onarımı, 43 bin 255 metre kanal ve içmesuyu rehabilitasyon işlerini kapsayacak.-AKFIRAT BÖLGESİ-İSKİ'nin Akfırat Bölgesi sistem projesi içmesuyu inşaatı yapımı için açılan ihale, toplam 4 milyon 776 bin 979 YTL bedelle ihale edildi.

İhaleyi söz konusu bedelle, ''Muzaffer Oflaz'' kazandı.

Açık ihale usulü ile 19 Eylül 2006 tarihinde yapılan ihaleye toplam 20 firma teklif verdi.

Komisyon başkanlığı yaptığı değerlendirme sonucu bu tekliflerin 15 adedini geçerli saydı.

Başlangıç tarihi 24 Eylül 2006, bitiş tarihi ise 17 Mart 2008 olarak belirlenen ihale ile İstanbul'un Anadolu Yakası'nda muhtelif çapta 100 kilometre şebeke ve isale hattı, terfi ve trafo merkezleri, bekçi kulübesi ve çevre düzenlemesi inşaatı işleri gerçekleştirilecek.

(A.A)