Haberler » Spor » İskenderun Demir Çelikspor, Kahramanmaraşspor'u Konuk Ediyor - Spor

İskenderun Demir Çelikspor, Kahramanmaraşspor'u Konuk Ediyor

İskenderun Demir Çelikspor Pazar Günü Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Kahramanmaraşspor'u Konuk Ediyor. Kırmızı Lacivertlilerde Hedef Galibiyet Olarak Belirlendi.

İskenderun Demir Çelikspor, Kahramanmaraşspor'u Konuk Ediyor

İskenderun Demir Çelikspor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Kahramanmaraşspor'u konuk ediyor. Kırmızı lacivertlilerde hedef galibiyet olarak belirlendi.


Geçen hafta pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Elazığspor'u 5-2 yenerek hedefe adım adım yaklaşan İskenderun Demir Çelikspor, çalışmalarını Teknik Direktör Osman Özköylü nezaretinde sürdürüyor.


Çarşamba günü deplasmanda yapılması gereken karşılaşma, Mardinspor'un 9 futbolcusunun gribe yakalanmasından dolayı Futbol Federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelenmişti. Hafta başından bu yana İsdemir tesisleri ve İskenderun 5 Temmuz stadında çalışmalarının aralıksız sürdüren İskenderun Demir Çelikspor'da, tüm futbolcular galibiyet sözü verdi.


Kulüp Başkanı Cengiz Gül, "Geçtiğimiz yıllarda kıl payı kaçırdığımız play off maçlarını bu yıl kaybetmek istemiyoruz. Emin adımlarla yavaş yavaş hedefe doğru ilerliyoruz. Amacımız İskenderun'u Bank Asya Birinci liginde temsil etmekdir. Tüm takım ve teknik heyet olarak buna yürekten inanıyoruz." ifadesini kullandı. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler