İskenderun Belediye Başkanı Mete Aslan Dördüncü Kez Aday Oldu
Haberler » Güncel » Haber

İskenderun Belediye Başkanı Mete Aslan Dördüncü Kez Aday Oldu

3 Dönemdir İskenderun Belediye Başkanlığı Görevini Yürüten Mete Aslan, İskenderun Halkının İsteği ile Yeniden Aday Olduğunu Açıkladı.

İskenderun Belediye Başkanı Mete Aslan Dördüncü Kez Aday Oldu

3 dönemdir İskenderun Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mete Aslan, İskenderun halkının isteği ile yeniden aday olduğunu açıkladı.

1994 yılında yapılan yerel yeçimlerden Anavatan Partisi'nden İskenderun Belediye Başkanı olan ve 3 dönemdir üst üste belediye başkanlığını kazanan Mete Aslan, 29 Mart seçimlerinde de aday olduğunu açıkladı.

Mehmet Ağar'ın Demokrat Parti'yi kurması ile Anavatan Partisi'nden istifa ederek Demokrat Parti'ye katılan Belediye Başkanı Mete Aslan, 29 Mart seçimlerine de aynı partiden aday oldu. Adaylık açıklamasını Sahil kordonunda bulunan İskenderun Belediye Sosyal Tesisleri'nde yapan Başkan Aslan'a vatandaşlar da destek verdi.

Belediye Başkanlığı ve hizmet sürecinde parti gözetmediğini ve halkın belediye başkanı olduğunu söyleyen Mete Aslan, "Ben bugün buraya halkım istediği için yeniden aday oldum. İskenderun'un nerden rereye getirdiğimizi en iyi halk biliyor ve 29 Martta yine halkımız tercihini kullanacaklardır. Benim mücadelem İskenderun'un menfaatleri içindir." diye konuştu.

İskenderun'u modern bir kent görünümüne dönüştürdüklerini belirten Başkan Aslan, halka hizmet ve İskenderun'un çıkarları doğrultusunda hareket edeceklerini sözlerine ekledi. (CİHAN)