İşkembe Salonuna Saniye Saniye Silahlı Saldırı Anı

İşkembe Salonuna Saniye Saniye Silahlı Saldırı Anı

Fatih'teki Balat İşkembe Salonuna Geçtiğimiz Ay Kimliği Belirsiz Bir Kişi Tarafından Silahlı Saldırı Düzenlenmesi Saniye Saniye İşyerinin Güvenlik Kameralarına Yansıdı. Ölen ya da Yaralananın Olmadığı Saldırıda, İşyerinde Maddi Hasar Meydana Geldi.

İşkembe Salonuna Saniye Saniye Silahlı Saldırı Anı

Fatih'teki Balat İşkembe Salonuna geçtiğimiz ay kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırı düzenlenmesi saniye saniye işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Ölen ya da yaralananın olmadığı saldırıda, işyerinde maddi hasar meydana geldi.

Fatih Balat'ta bulunan Balat İşkembe Salonunda geçtiğimiz ay kimliği belirsiz bir kişi tarafından yapılan silahlı saldırı saniye saniye işyerinin güvenlik kameralarına yakalandı. Görüntülerde, siyah giyimli bir şahıs işkembe salonunun kapısından girerek masalara doğru yaklaşık 8 el ateş ediyor. Silahtan çıkan kurşunlar işyerinin camlarını kırarken, masalarda bulunan şişelerde zarar görüyor. Silahlı saldırı sırasında işyerinde bulunan garsonlar kaçarak saldırıdan yara almadan kurtuluyor. Saldırı sonrasında yaya olarak kaçmaya başlayan saldırganın ardından garsonlardan birisi yazar kasanın altında bulunan silahı alarak dışarı çıkıyor ve havaya anlamsız şekilde 3 el ateş ediyor.

Balat İşkembe Salonu 18 Aralık 2009 tarihinde de silahlı saldırıya uğramış, saldırganlar olay yerine gelen polislerce yakalanmıştı. Polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Kaynak: DHA