Işık İhlali Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı

Işık İhlali Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı

Gaziantep'in Nizip İlçesinde Otoban Kavşağında Araçlardan Birinin Işık İhlali Yapması Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı.

Işık İhlali Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde Otoban kavşağında araçlardan birinin ışık ihlali yapması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre kaza şöyle meydana geldi: Birecik istikametinden gelmekte olan Ahmet Cantar'ın kullandığı 33 SN 074 plakalı otomobil ile Gaziantep istikametinden gelmekte olan Mehmet Aslan'ın kullandığı 27 NL 344 plakalı minibüs çarpıştı. Kazada ışık ihlali yapan aracın hangisi olduğu henüz tespit edilemedi.

Meydana gelen kazada otomobil sürücüsü Ahmet Cantar(25), Sevda Bağcı(35), Sebile Çökün(36), Batuhan Bağcı(17), Taha Çökün(12) ve ismi belirlenemeyen bir kişi kazayı yaralı olarak atlatırken, Sibel Bağcı(33) hayatını kaybetti.

Hurdaya dönen araçta yüzü tanınmaz hale gelen Sibel Bağcı'nın cenazesi, savcının yaptığı incelemenin ardından Nizip Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Nizip Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralılardan durumu ağır olan Sebile Çökün ise Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor. (CİHAN)