Işık Dershanesi, Öğrencileri Ödüllü Sınava Davet Ediyor

Işık Dershanesi, Öğrencileri Ödüllü Sınava Davet Ediyor

Işık Dershaneleri'nin Gelenekselleşen 'İlk Adım Sınavı' 7-8-9 Ocak 2011 Tarihlerinde Yapılacak.

Işık Dershanesi, Öğrencileri Ödüllü Sınava Davet Ediyor

Işık Dershaneleri'nin gelenekselleşen 'İlk Adım Sınavı' 7-8-9 Ocak 2011 tarihlerinde yapılacak. 3,4,5,6,7,9,10 ve 11. sınıflar için düzenlenen ücretsiz sınav dershanenin Adana'daki 14 şubesinde gerçekleşecek.

Işık Dershaneleri Genel Müdürü Erkan Aydın, ödüllü sınava büyük önem verdiklerini söyledi. Geniş katılımlı bu sınavla öğrencilerin il genelindeki başarı sıralamalarını görmüş olacağını hatırlatan Aydın, "Sınava giren 5,6,7,9,10 ve 11. sınıf öğrencilerine akıllı defter; 3 ve 4. sınıf talebelerine birer kalemlik hediye edeceğiz. Sınav sonunda 393 öğrenciyi ücretsiz okutacağız." dedi.

Başarıya giden yolun çok çalışmak ve iyi bir eğitimden geçtiğini ifade eden Erkan Aydın, öğrencilere iyi bir lise ve üniversite için en iyi çalışma ortamı hazırladıklarını vurguladı. Aydın, öğrencileri istedikleri hedefe en hızlı şekilde ulaştırmaya çalıştıklarını bildirdi. Öğrenciler, İlk Adım Sınavı'na kayıtlarını dershanenin www.dershanem.com adresinden, telefonla veya Işık Dershaneleri şubelerine başvurarak yaptırabiliyor. Sınav sonuçları 13 Ocak 2011 tarihinde açıklanacak.