Isı Yalıtımı İle İlgili Herşey Bu Sitede

Isı Yalıtımı İle İlgili Herşey Bu Sitede

Dyo, 2006 yılından bu yana ısı yalıtımı alanında hizmet verdiği Klimatherm Isı Yalıtım Sistemleri'nin web sitesini yeniledi.

Isı Yalıtımı İle İlgili Herşey Bu Sitede

"www.klimatherm.com.tr" yenilenen yüzü ile yayında

Türkiye'nin ilk yerli boya markası Dyo, 2006 yılından bu yana ısı yalıtımı alanında hizmet verdiği Klimatherm Isı Yalıtım Sistemleri'nin web sitesini yeniledi. Isı yalıtımı ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilecek www.klimatherm.com.tr adresi, yenilenen tasarımı ve içeriği ile yayında.

Sitede ısı yalıtımıyla ilgili son gelişmelerin yanı sıra uygulama ve ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak mümkün. Dyo'nun, boyadaki uzmanlığını ısı yalıtımı sektörüne taşıdığı Klimatherm'in hizmetleri arasında; Bina Renklendirme Sistemi Renksayar, Dyo Akademi, Enerji Kimlik Belgesi ve Keşif yer alıyor. Tüm yapılarda uygulanabilen Dyo Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi, yalıtım malzemeleri ve boya konusunda uzman personeli ve teknolojisi ile komple bir hizmet sunuyor.

Dyo'nun Türkiye çapında 7 Bölge Müdürlüğü'ndeki ısı yalıtımı konusunda uzman kadrosu, projenin tüm aşamalarında teknik destek sağlıyor. Klimatherm, binalarda yüzde 50'ye varan enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra yalıtım eksikliğinden kaynaklanan yoğuşma sorununu çözerek küf, bakteri oluşumu gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Isı Yalıtım Sistemiyle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için www.klimatherm.com.tr adresini ziyaret etmek yeterli.