İşçilerin maaşını bankadan çeken şahıs, ilginç bir şekilde soyuldu

İşçilerin maaşını bankadan çeken şahıs, ilginç bir şekilde soyuldu

Aksaray merkezde bir bankadan işçilerin maaşını çeken şahıs soyuldu. Edinilen bilgiye göre Sultanhanı kasabasında halı tamirciliği ile uğraşan Ahmet Karacaer, Mehmet Altınsoy Caddesi'nde bir bankadan, çalıştırdığı işçilere dağıtmak üzere çektiği 18 bin Yeni Türk Lirası'nı siyah bir poşete koyarak aracını park ettiği yere yaya olarak hareket etti.

İşçilerin maaşını bankadan çeken şahıs, ilginç bir şekilde soyuldu

Aksaray merkezde bir bankadan işçilerin maaşını çeken şahıs soyuldu. Edinilen bilgiye göre Sultanhanı kasabasında halı tamirciliği ile uğraşan Ahmet Karacaer, Mehmet Altınsoy Caddesi'nde bir bankadan, çalıştırdığı işçilere dağıtmak üzere çektiği 18 bin Yeni Türk Lirası'nı siyah bir poşete koyarak aracını park ettiği yere yaya olarak hareket etti. Muhsin Çelebi Mahallesi 600. numaralı sokak üzerinde park ettiği 68 EP 192 minibüsüne binen Karacaer, poşet içinde olan 18 bin YTL'yi aracının torpido gözüne koydu ve aracını çalıştırdı. Tam bu sırada kimliği tespit edilemeyen bir kişi sert bir cisimle minibüsün arka camını kırarak hızla olay yerinden kaçtı. Ne olduğunu anlayamadan aracından inen Karacaer'in yanına 25 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir kişi yaklaşarak, aracını kıran şahsın karşı tarafta bir apartmana girdiğini söyledi.

Minibüsünün camını kıran kişiyi yakalamak için apartmana doğru yönelen şahıs, kimseyi bulamayınca aracının bulunduğu yere döndü. Minibüsün kapısını açık bulan Ahmet Karacer, torpido gözünün açık olduğu ve içerisinde bulunan 18 bin YTL'nin çalındığını gördü.

Kaynak: CHA