İşçi Partililerden Oda Tv'ye Destek

İşçi Partililerden Oda Tv'ye Destek

14.02.2011 16:20 | Son Güncelleme: 14.02.2011 16:20
İşçi Partililerden Oda Tv'ye Destek

İşçi Partisi (İp) Üyeleri, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Arama Yapılan Oda Tv Adlı İnternet Sitesi Önünde Destek Açıklaması Yaptı.

İşçi Partisi (İP) üyeleri, Ergenekon soruşturması kapsamında arama yapılan Oda Tv adlı internet sitesi önünde destek açıklaması yaptı. İP Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel, sitenin sahibi Soner Yalçın dahil Oda Tv'nin 4 yöneticisinin gözaltına alındığını belirterek, Ergenekon, Balyoz ve Poyrazköy gibi soruşturmaların tertip olduğu iddiasında bulundu.

İP Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel'in de aralarında bulunduğu bir grup partili, aramaların devam ettiği Gümüşsuyu'ndaki Oda Tv önünde toplandı. Gerçekleştirilen aramaları protesto eden grup, basın açıklaması yaptı. Erkan Önsel, başta Soner Yalçın olmak üzere Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu ve Ayhan Bozkurt'un gözaltına alındığını söyledi.

Yapılanları 'Faşizm' olarak niteleyen Önsel sözlerini şöyle tamamladı: "Bu tertibi yapanlar TSK ve İşçi Partisi'ni merkezine koyduklarını açıklamışlardı. Ama olay bundan ibaret değil, bu olaylar bütün millete karşı yapılmıştır. Bu gazeteciler gerçeği eğmeden bükmeden kamuoyuna duyurmuşlardır. Onlara yapılan bu tertip alçaklık değil midir? Türk basını bu duruma sessiz kalmamalıdır." - İSTANBUL

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İşçi Partililerden Oda Tv'ye Destek - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 21:13:44. #1.14#
title