İşadamından, Oğluna Festival Gibi Sünnet Düğünü

İşadamından, Oğluna Festival Gibi Sünnet Düğünü

İşadamından, Oğluna Festival Gibi Sünnet Düğünü
CHA - Haberler | Güncel

Bursa'nın Ünlü Emlakçılarından İsmail Dengiz, 12 Yaşındaki Oğlunun Sünnet Düğünü İçin Eşi Benzeri Görülmemiş Bir Tören Hazırladı. Düğün İçin Bir Stadyum Tutup Bir Çok Ünlü Sanatçıyı Davet Eden İşadamı Dengiz, Oğlu İçin Bir Limuzin Bir de Helikopter Kiraladı. İşadamının Hazırladığı Programda, Havayi Fişek Gösterileri, Mehter Takımı Gösterileri, İsmail Coşar Hocadan Kur'an-ı Kerim ve Mevlit Ziyafeti, Sema Gösterisi, Tavuklu Pilav, Ayran ve Tatlı İkramları da Yer Alıyor.

Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 12 yaşındaki oğlunun sünnet düğünü için eşi benzeri görülmemiş bir tören hazırladı. Düğün için bir stadyum tutup bir çok ünlü sanatçıyı davet eden işadamı Dengiz, oğlu için bir limuzin bir de helikopter kiraladı. İşadamının hazırladığı programda, havayi fişek gösterileri, mehter takımı gösterileri, İsmail Coşar hocadan Kur'an-ı Kerim ve mevlit ziyafeti, sema gösterisi, tavuklu pilav, ayran ve tatlı ikramları da yer alıyor.

12 yaşındaki oğlu Tahsin Dengiz'in babasının ismini taşıdığını belirten işadamı İsmail Denğiz, oğlunun sünnet mutluluğunu herkesle paylaşmak için böyle bir tören hazırladığını söyledi. Babasının kendisine yaptığı babalığın benzerini oğluna yapmak isteğini vurgulayan Dengiz, 33 yıldır emlakçılık yaptığını ve varını yoğunu oğlu için harcamaya hazır olduğunu kaydetti. Oğluna bir stadyuma girişi için bir limuzin ile arkadaşları ile dolaşması için bir helikopter kiraladığını doğrulayan İsmail Dengiz, oğlunu çok sevdini ifade etti. 2 kızından ilkinin düğününü de stadyumda yaptığını hatırlatan Dengiz, Kayapa'yı tanıtmayı ve sevincini insanlarla paylaşmayı amaçladığını dile getirdi.

Dengiz'in oğlu için hazırladığı 22-23-24 Ağustos 2008 tarihlerindeki 3 gün sürecek benzersiz şölen programı ise şu şekilde: Kayapa Belediyesi futbol sahasında yapılacak şölenin ilk günü akşam saat 20:00'de mevlit okunarak başlayıp, sema gösterileri ile devam edecek. 23 ağustos Cumartesi günü saat 19:30'da, ünlü sanatçılar Hüner Coşkuner, Mine Koşan, Vahdet Vural ve dansöz Asena, davetlilerle buluşacak. Yerel bir televizyonun da 3 saat canlı yayınlayacağı törenlerde Ankara Kocatepe Camii Hocası İsmail Coşar hoca Kur'an okuyacak. Uludağ Üniversitesi İlahiyet Fakültesi'nden profesörlerin de katılacağı programda Ulucami, Emirsultan, Yeliş Camii ve Üftade Camii imamları Kur-an okuyacak. Pazar günü ise, mehter takımı gösterileri, tavuklu pilav, tatlı, meyva, dondurma gibi ikramlar sunulacak. Tören için 5 bin 500 davetiye dağıtıldığı, 50 - 60 bin civarında katılımcının gelmesinin beklendiği belirtildi.

(Cihan)

İşadamından, Oğluna Festival Gibi Sünnet Düğünü

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title