İşadamı Kadir Has'ın Vefatı

İşadamı Kadir Has'ın Vefatı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kayseri İl Başkanı Mahmut Cabat, İşadamı Kadir Has'ın Vefatı ile İlgili Yaptığı Açıklamada, "Kayseri Çok Önemli Bir Büyüğünü Kaybetmiştir, Hepimizin Başı Sağolsun" Dedi.

İşadamı Kadir Has'ın Vefatı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kayseri İl Başkanı Mahmut Cabat, işadamı Kadir Has'ın vefatı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kayseri çok önemli bir büyüğünü kaybetmiştir, hepimizin başı sağolsun" dedi.

Yaptığı yazılı açıklamada Kayserili işadamı Kadir Has'ın vefatından çok büyük bir üzüntü duyduğunu belirten AK Parti Kayseri İl Başkanı Mahmut Cabat, Kadir Has'ın Türkiye'de gelmiş geçmiş en büyük hayırseverlerden birisi olduğunu söyledi. Cabat, "Değerli hemşehrimiz, kıymetli işadamı Kadir Has'ın ani bir kalp krizi sonucu vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz. Eğitimde ve sağlıkta yaptığı bağışlar, ona çok özel bir yer kazandırıştır. Özellikle Kayseri'ye yaptığı hayırlar asla unutulmaz. Kendisine Allah'tan rahmet dilerken, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Hepimizin başı sağolsun" ifadelerini kullandı.

(YS-OK-OK-Y)