İş Bankası’ndan Yeni Bir Sağlık Sigortası Hizmeti İş’te Nefes

İş Bankası Ve Anadolu Sigorta İşbirliği İle Geliştirilen 'İş'te Nefes' Sağlık Sigortası Ürünüyle, Acil Sağlık Sorunlarıyla Karşı Karşıya Kalanların, Acil Cerrahi Ve Acil Dahili Yatış, Oda-Yemek-Refakatçi, Yoğun Bakım Ve Ambulans Hizmetleri Teminat Altına Alınıyor.

İş Bankası’ndan Yeni Bir Sağlık Sigortası Hizmeti İş’te Nefes

İş'te Nefes, sağlık sigortasının piyasadaki benzer sigorta paketlerinden farklı olarak, kişilerin doğuştan geldiği tespit edilen rahatsızlıklarına ait akut krizlerine yönelik tedavi giderlerini de sigorta kapsamına alıyor.

Ayrıca, İş'te Nefes sağlık sigortasını satın alan müşterilere, poliçe süresinde kullanılmak üzere, bir defalığa mahsus 8 güne kadar "Yurt dışı Seyahat Sigortası" poliçesi hediye ediliyor.

İş'te Nefes sağlık sigortası ürününde 2 farklı teminat içeren 2 farklı paket müşterilerin tercihine sunuluyor.

İş'te Bir Nefes sağlık sigortası paketinde, acil durumda karşılaşılacak acil cerrahi yatış, acil dahili yatış, oda-yemek-refakatçi, yoğun bakım ve ambulans giderleri için 10.000 TL toplam teminat karşılığında yıllık sadece 125 TL ödemek yeterli oluyor. 'İş'te Özel Bir Nefes' sağlık sigortası paketinde ise aynı tedavi giderleri için teminat tutarı üç katına çıkıyor ve 30.000 TL toplam teminat karşılığında yıllık toplam 200 TL ödeniyor.

Sigorta paketinin yıllık prim tutarı müşterilerin tercihine göre istenirse kredi kartından peşin veya kredi kartına 5 eşit taksitle yapılabiliyor. Ürün paketlerinin kısa süre içerisinde internet ve ATM kanallarından da müşterilere sunulması planlanıyor.