İş Ayrıntılarda Gizli!

İş Ayrıntılarda Gizli!

Ünlü Yönetmen Sinan Çetin Projelerinde Yer Alan Oyunculara Öyle Sözleşmeler İmzalatıyor Ki Kıpırdamak İmkansız

İş Ayrıntılarda Gizli!

ÜNLÜ YÖNETMEN SİNAN ÇETİN PROJELERİNDE YER ALAN OYUNCULARA ÖYLE SÖZLEŞMELER İMZALATIYOR Kİ KIPIRDAMAK İMKANSIZ

Plato Film'in sahibi olan ve aynı zamanda ekranların başarılı dizilerinden Avrupa Yakası'nın yönetmenliğini yapan Sinan Çetin, şimdiye kadar yaptığı birçok proje ile adından söz ettirmişti.

Sinan Çetin'in bilinmeyen bir diğer yönü ise projelerinde yer alan oyunculara imzalattığı sözleşmelerin detayları. Ünlü yönetmen, özellikle Avrupa Yakası'nda oynayan oyuncuların sözleşmelerine öyle maddeler koyduruyor ki oyuncular diziden ayrılsalar bile sözleşme bitene kadar başka hiçbir projede yer alamıyorlar.

Sinan Çetin'le ilgili konuşulan bir başka konu ise Avrupa Yakası'nın sevilen karakterlerinden Ata Demirer'i çekimlere içkili geldiği için diziden çıkarttığı yönünde. BKM'den transfer ettiği Ata Demirer'in diziyle ilişkisini kesen ünlü yönetmen, imzalattığı sözleşme gereğince ünlü oyuncuya parasını ödemeye devam etti.

Ata Demirer diziden ayrı kaldığı bu zaman zarfında BKM ile yeni projelerde yer almak istemişti. Fakat Sinan Çetin öyle bir sözleşme imzalatmış ki BKM kendi oyuncusunu kullanamadı. Bu gelişmelerin üzerine Sinan Çetin'in, Ata Demirer'i bitirmek istediği söylentileri yayılmaya başladı.

Şu sıralar aynı durum Avrupa Yakası'nın bir başka sevilen oyuncusu Peker Açıkalın içinde geçerli. Ünlü oyuncunun 4 bölümlük sözleşmesi devam ediyor ama Sinan Çetin, başarılı sanatçı Ata Demirer'e yaptığı gibi Peker Açıkalın'ı da dizide oynatmayacak, sözleşme bitene kadar ücretini ödemeye devam edecek.

Kaynak: Gecce