İş Arayan Hemşireye Ahlaksız Teklif: Para Karşılığında Haftada 2 Gün Görüşelim

İş Arayan Hemşireye Ahlaksız Teklif: Para Karşılığında Haftada 2 Gün Görüşelim

Ankara'da iş arayan hemşirenin ilanı için mesaj atan sapık, haftada 2 gün görüşme karşılığında 2 bin 500 TL para teklif etti. Genç hemşire, olayı sosyal medyada paylaştı.

Ankara'da iş arayan hemşire, başvurduğu iş ilanında aldığı teklifle hayatının şokunu yaşadı. Karşısındaki sapık, kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu.

MESAJLA İLETİŞİME GEÇTİ

Nisan'da KHK ile ihraç edilen 5 yıllık hemşire kadın G.K., haftada 2 gün 'Ankara'da hemşire aranıyor' ilanına başvurmak istedi. Posta'dan Gizem Yetil'in haberine göre yarım saat sonra başka bir numaradan mesaj geldi. Haftada 2 gün olduğunu görünce nöbet sistemi olduğunu düşünerek sitede ilanın altında yazan numarayı aradı ancak telefonu açan olmadı. Yaklaşık yarım saat sonra başka bir numaradan WhatsApp üzerinden genç kadınla iletişime geçildi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu. Aldığı teklif karşısında şoke olan G.K., bu iğrenç teklifi sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte o yazışma:

Kaynak: Posta