İş Adamı Ocak: Ünyeli İş Adamlarının Gezisi Ufkumuzu Açtı

İş Adamı Ocak: Ünyeli İş Adamlarının Gezisi Ufkumuzu Açtı

İş Adamı Ocak: Ünyeli İş Adamlarının Gezisi Ufkumuzu Açtı
CHA - Haberler | Ekonomi

Ünye İşadamları Derneği (ÜNİŞAD) esnaflarla birlikte Isparta, Afyonkarahisar ve Ankara gezisi düzenledi.

Ünye İşadamları Derneği (ÜNİŞAD) esnaflarla birlikte Isparta, Afyonkarahisar ve Ankara gezisi düzenledi. Ünye'den yola çıkan kafileye, Samsun Özel Feza Berk Koleji'nde akşam yemeği ikram edildi.

Burada, Kenya'dan gelen öğrencilerle bir süre sohbet eden esnaflar duygulu anlar yaşayarak, Samsun'dan Isparta'ya hareket etti. Isparta'ya varan ekip kahvaltı yapıp tarihi yerleri ziyaret etti. Daha sonra Barla'ya geçen Ünyeli iş adamları, Barla Kabristanlığı'nı, Cennet Bahçesi'ni, Bediüzzaman Hazretleri'nin evini de ziyaret etti. Burada rehber eşliğinde bilgilendirilen iş adamları, Afyon Kaplıca Tesisleri'nde dinlendi. Daha sonra Ankara'ya geçen grup, Turgut Özal Üniversitesi'ni, Samanyolu Eğitim Kurumları'nı ve son olarak Hacı Bayram Veli Türbesi'ni de ziyaret etti. Ünyeli iş adamları, dönüş yolunda Çorum İşadamları Derneği'nin verdiği akşam yemeğine de katıldı.

Geziden çok etkilendiğini söyleyen iş adamlarından Murat Ocak, gezi esnasında gezilen yerleri rehber eşliğinde görmenin çok şey kazandırdığını söyledi. Ocak, bundan sonra da bu tür organizelerin olmasını dileyip, Ünişad yönetim kuruluna teşekkür etti. Ünye İşadamları Derneği Başkanı Musa Tapçı ise bu programların devamının olacağı müjdesini vererek, katılımcılara teşekkür etti.

İş Adamı Ocak: Ünyeli İş Adamlarının Gezisi Ufkumuzu Açtı

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title