İrem Gizem' İn Yanına Defnedildi

İrem Gizem' İn Yanına Defnedildi

Gizem'den 3 gün sonra yaşamını yitiren İrem Sılay Yüksel'in cenazesi Orhangazi Arapzade Mahallesi'ndeki evine getirildi.

İrem Gizem' İn Yanına Defnedildi

3)acılı ANNE 'GİZEM'E SELAM SÖYLE, RÜYALARIMA GELİN

Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde banyoda şofbenden zehirlenen ve kardeşi Gizem'den 3 gün sonra yaşamını yitiren İrem Sılay Yüksel'in cenazesi Orhangazi Arapzade Mahallesi'ndeki evine getirildi. Dualar okunurken İrem'i yakınları son kez gördü. Anne Ayla Yüksel ikinci yavrusunu kaybetmenin acısı içindeyken İrem'in tabutuna sarılıp ağıtlar yaktı. 'İrem İrem Gizem'e selam söyle. İrem beni de ziyaret edin. Gizem'e selam söylersin İrem. 'Annem iyiydiö dersin İrem tamam mı. Kızım güle güle git. Elele tutun da gidin tamam mı kızım. Gizem'e de söyle kızım rüyalarıma gelin tamam mı' diyerek gözyaşı döktü.

Baba Salih Yüksel'de kızını son kez görünce gözyaşlarına boğuldu. Ailenin evinde dualar okunduktan sonra İrem'in cenazesi cenaze namazının kılınacağı Erenler Camii'ne götürüldü.

İKİ KARDEŞ YAN YANA DEFNEDİLDİ

Erenler Camii'ndeki cenaze törenine Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın, iki kardeşim eğitim gördüğü Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aktay, baba Salih Yüksel ve anne Ayla Yüksel'in yanı sıra çok sayıda Orhangazili katıldı. Cuma namazını müteakiben kılınan cenaze namazından sonra Belediye'ye ait cenaze aracına konulan İrem Sılay Yüksel Orhangazi İlçe Mezarlığı'na götürüldü. İrem'in cenazesine katılanlar son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarına hakim olamadı. İrem'in cenazesi kendisinden 3 gün önce yaşamını yitiren Gizem Bera Yüksel'in yanına defnedildi.

Acılı aile iki yavrularını yan yana toprağa verdikleri mezarlıkta gözyaşlarına boğuldu. Anne Ayla Yüksel çocuklarının mezarlarını suladı. İrem'in cenazesinin mezarlığa getirilişinde ise gözyaşları sel oldu. Aslen Düzceli olan Yüksel Ailesinin Düzce'den gelen yakınları ile birlikte Düzce'ye bağlı Gümüşova Belediye başkanı Ahmet Bostancı'da cenaze için Orhangazi'ye geldi.