İrem Derici'ye İlginç Karşılama!

İrem Derici'ye İlginç Karşılama!

Yeni albümüyle radyo programına konuk olan İrem Derici stüdyoya girince şok yaşadı.

İrem Derici'ye İlginç Karşılama!
14.09.2018 16:50 | Son Güncelleme: 14.09.2018 16:51

İlk başta şaşkınlık yaşayan İrem Derici bunun şaka olduğunu anlayınca kahkaha patlattı. "Kurallara uymayan biri gibi dursam da kurallara uyarım ben. Park cezam bile yok. Tek sabıkam aşktan. O kadarı da olsun" diyen İrem Derici "aşkta kendi kurallarımı koyarım ama sonra onlara uymam, deliyim napalım" diye devam etti.

BENIM DE SAHTE HESABIM VAR

Ben de kıskandığım ya da sevmediğim kişileri stalkluyorum. Herkes kabul etsin hepimizin sahte hesapları var. Benim de yakın arkadaşlarımla ortak kullandığım bir sahte hesabım var. Kendi hesabımdan bakmıyorum o hesaptan bakıyorum stalkladıklarıma.

1 SENEDIR YALNIZIM

Öyle laylaylom ilişkiler istemiyorum. Kıymet görmek, el üstünde tutulmak istiyorum ama bu manevi anlamda tabi. Bizim meslekte ilişki yürütmek zor olsa da imkansız değil yapanlar var. En beğendiğim çift Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ. Allah bozmasın.

BEN TEK SIZ HEPINIZ

Bana başka şarkıyla çıksaydın dediler.Ama bu bir hiciv şarkısıydı, bir duruşu vardı şarkının özellikle bu şarkıyla çıkmak istedim. Beni hastanelere düşüren sosyal medya yüzünden kapıldığım zayıflama hastalığıydı. Yıkılmadım, ayaktayım, sağlıklıyım mesajını vermek için bu şarkıyla çıktım.

KLIP ÇALINTI DEDILER

Ben özellikle Jennifer Lopez'den, Rita Ora'dan , Dua Lipa'dan bölümler aldım. Bu klipler zaten her yerde var, yeni bir şey keşfetmiş gibi "çalıntı" diyorlar. Şarkı sahtekar hayatları, instagram kızlarını anlatıyor. O yüzden yaklaşık 7 klibin derlemesi oldu.

ARTIK SAĞLIKLIYIM

Sağlığını soran dinleyicilere "hastaneden çıktıktan sonra bi delirdim çok yedim 75 kiloya çıktım. Şeyda Coşkun'la fazla kilolarımı verdim. Artık sağlıklıyım. Doktorum tahlil yapıp, tüm değerlerin bir bebeğinki kadar sağlıklı, ne yapıyorsan yapmaya devam et dedi. Bana ikinci şans verildi ve artık kendime daha iyi bakıyorum, bilinçliyim. 9 canım vardı, birisi gitti kaldı 8" diye yanıt verdi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title