Ipsos Haberleri

Ipsos haber, Ipsos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ipsos - 16.03.2021
Huawei yeni MateBook ve FreeBuds modellerini tanıttı
Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, yeni MateBook ve FreeBuds modellerini tanıttı.
Ipsos - 03.03.2021
Son dakika haberi! Obezite Akademisi'nden obeziteyle mücadele için "ulusal eylem planı" çağrısı Açıklaması
Son dakika haberleri... Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği (TEMD) ile Türkiye Obezite Araştırma Derneği (TOAD) tarafından, Novo Nordisk'in desteğiyle kurulan Obezite Akademisi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkisiyle artan obezitenin önlenmesi için Türkiye'nin ulusal eylem planını harekete...
Ipsos - 01.03.2021
Türkiye'de 10 kişiden 6'sı elektrikli araç almak istiyor
LeasePlan'ın Ipsos ile birlikte yürüttüğü bir anket çalışmasına göre, Türkiye'deki sürücülerin yüzde 61'i elektrikli araç almak istediğini bildirirken, elektrikli araç alma niyetine bakıldığında Türkiye birinci sırada yer aldı.
Ipsos - 24.02.2021
İşverenlere öğle yemeği giderinde yüzde 100'e varan vergi tasarrufu
Edenred Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Selçuk Boztepe, "Ticket Restaurant Edenred'in şirketlere sunduğu yemek kartı sisteminde, vergi istisnaları ile işverenlere yaklaşık yüzde 100'e varan vergi tasarrufu avantajı sağlıyoruz.
Ipsos - 19.02.2021
Edenred, 45 bin restoran ve kafede 1,5 milyon kullanıcıya hizmet veriyor
Edenred Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Selçuk Boztepe, 2019 yılında Ipsos iş birliğiyle gerçekleştirdikleri araştırmaya göre, Ticket Restaurant Edenred olarak Türkiye yemek kartı pazarında lideri konumunda olduklarını belirterek, "Türkiye'yi de yemek kartı sistemiyle ilk kez tanıştıran şirket...
Ipsos - 12.02.2021
Tasarruf etmeyi planlayanların oranı yüzde 39,5'e yükseldi
ING Türkiye tarafından gerçekleştirilen "Türkiye'nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması"nın (TTEA) 2020 yılı dördüncü çeyrek sonuçlarına göre, yakın gelecekte tasarruf yapmayı planlayanların oranında yükseliş eğilimi devam etti.
Ipsos - 09.02.2021
İtalyanların çoğu Draghi'nin kuracağı hükümete olumlu bakıyor
İtalya'da yeni hükümeti kurmakla görevlendirilen Mario Draghi'nin, halkın önemli bir bölümünden destek gördüğü belirtildi.
Ipsos - 31.01.2021
SALGINDA YILDIZI PARLAYAN SEKTÖRLER - Salgında yeni hayata uyumu "mobil cihazlar" sağladı
Samsung Electronics Türkiye Mobil Ürünler ve Stratejiden Sorumlu Direktör Sedef Özgür, akıllı telefon, tablet ve giyilebilir cihazlar kategorisinde ciddi bir büyüme gördüklerini belirterek, "???????Dünyayla beraber Türkiye'de de salgının etkisini artırmasıyla milyonlarca insanın günlük...
Ipsos - 27.01.2021
Fransızların yüzde 60'ı Macron'un politikalarını olumsuz buluyor
Fransa'da yapılan bir anket, halkın yarısından fazlasının Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un politikalarını olumsuz bulduğunu ortaya koydu.
Ipsos - 14.01.2021
Bir kamuoyu araştırmasına göre ABD'de her 5 kişiden 4'ü ülkenin dağılmaya başladığını düşünüyor
NEW ABD'de yapılan bir kamuoyu araştırmasına göre toplumun yaklaşık yüzde 80'i ülkenin dağılmaya başladığını düşünüyor.
Ipsos - 09.01.2021
Anket: Kongre baskınının ardından ABD'lilerin yüzde 57'si Trump'ın bir an önce görevden alınmasını istiyor
ABD'de yapılan bir anket çarşamba günkü Kongre baskınının ardından, halkın yüzde 57'sinin Başkan Donald Trump'ın acilen görevden alınması gerektiğini düşündüğünü ortaya koydu.
Ipsos - 08.01.2021
ODD Satış ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu
Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) markaların satış ve iletişim başarılarını ödüllendirmek amacıyla organize ettiği ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nin on birincisi dijital ortamda gerçekleşti.
Ipsos - 28.12.2020
Platin Global 100 Ödülleri sahiplerini buldu
Bu yıl dijital operatör Turkcell'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen "Platin Global 100 Ödülleri" sahiplerini buldu.
Ipsos - 10.12.2020
Edenred Türkiye, salgına rağmen 2020'de çift haneli büyüdü
Ticket Restaurant Yemek Kartı ile Türkiye'yi "ilk kez" yemek kartı hizmetiyle tanıştıran Edenred Türkiye, 2020 yılında dijitalleşme yatırımlarını iki katına çıkardı ve pandemiye rağmen çift haneli büyüme gerçekleştirdi.
Ipsos - 01.12.2020
Huawei'den Türkiye'deki uyku ve stres sorunları araştırması
Huawei Tüketici Elektroniği Grubu ve IPSOS bağımsız araştırma şirketinin Türkiye'de gerçekleştirdiği araştırma, bireylerin uyku ve stres sorunlarını belirleyip bununla nasıl baş ettiklerini ortaya koydu.
Ipsos - 25.11.2020
Ticket Restaurant Edenred "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı" seçildi
Ticket Restaurant Edenred, Marketing Türkiye'nin Kuantum Araştırma ile birlikte "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları"nı belirlemek amacıyla gerçekleştirdiği, Deloitte'un danışmanlığını yaptığı araştırma sonuçlarına göre yemek kartı kategorisinde ödüle layık görüldü.
Ipsos - 22.10.2020
Evden çalışma e-imzaya talebi artırdı
Güven Genel Müdürü Can Orhun, evden çalışmanın e-imzaya olan talebi artırdığını belirterek, "Evden çalışma yöntemini tercih eden şirketler, onay ve imza gerektiren süreçlerinin aksamaması için çözüm arayışına girdi.
Ipsos - 20.10.2020
Koronavirüs Sürecinde; Her 10 Bireyden 7'si; Kendisine" daha fazla değer veriyor
Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırması ile Ipsos; Türkiye'de koronavirüs vakasının ilk kez tespit edilmesini takiben vatandaşların bu konuya ilişkin farkındalık düzeylerini, endişelerini, değişen davranışlarını ortaya koymaya devam ediyor.
Ipsos - 12.10.2020
Petrol Ofisi, Baykuş Ödülleri'nde bir araştırma ile iki ödül birden aldı
Petrol Ofisi'nin IPSOS ile gerçekleştirdiği "İstasyonlara Bir de Ziyaretçinin Gözünden Baktık" araştırması, Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri'nde hem İnovatif Baykuş, hem de Usta Baykuş kategorilerinde ödüle layık görüldü.
Ipsos - 09.10.2020
Anket: ABD'de Cumhuriyetçi yaşlı seçmen, Demokrat aday Biden'a yöneldi
NEW ABD'de Başkan Donald Trump'ı 2016 seçimlerinde Beyaz Saray'a taşıyan yaşlı seçmenin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bu yıl sandıkta farklı tepki vermesinin beklendiği belirtildi.
Ipsos - 03.10.2020
Son dakika... Gratis "en sevilen kişisel bakım marketi" seçildi
Son dakika haberleri: Gratis, Türkiye'nin en sevilen markalarının belirlendiği "Lovemarks 2020 Araştırması"nda "Kişisel Bakım Marketi" kategorisinde "Lovemark" seçildi.
Ipsos - 29.09.2020
Pandemiye rağmen ev dışına çıkma oranı halen yüksek
Ipsos Araştırma Şirketi gerçekleştirdiği "Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırmasının" 23 döneminde; bu çalışmanın 3. döneminden bu yana vatandaşların son 1 haftada evden dışarı çıkma davranışını mercek altına aldı.
Ipsos - 23.09.2020
Koronavirüs Türkiye'yi nakit kullanımından uzaklaştırdı
ING Grubu'nun 13 Avrupa ülkesinde gerçekleştirdiği araştırmaya göre, koronavirüs nedeniyle nakit kullanma konusunda tereddüt eden ülkeler arasında Türkiye ilk sırada yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ipsos Haberleri | Ipsos Haber - Haberler - Sayfa 2 - Ipsos haberleri, son dakika ıpsos haber ve gelişmeleri burada. Birçok aile uzaktan eğitimi desteklerken, çocukların %70'i zorlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 03:53:56. #1.16#

title