İphone Haberleri

İphone haber, İphone son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İphone - 7.5.2008
Kayıtdışı Gelen İphone 120 Bini Buldu, Vodafone Artık Resmen Getirecek
Vodafone, Apple'ın Müzik Çalar ve İnternet Tarayıcısını Cep Telefonuyla Birleştiren Ürünü İphone'u Türkiye'ye Getireceğini Açıkladı. Apple'ın ABD'deki Merkezi, Ürünün Türkiye Pazarına 2008 Sonunda Sunulacağını Belirtirken Kayıtdışı Kullanılan İphone Sayısının da 120 Bine Ulaştığı Belirtildi. Kaçak ya da Yolcu Beraberinde Getirilen İphone'ların Fiyatı 600 YTL'den Başlıyor.
İphone - 30.3.2008
İphone 2 Yaza Hazır
Apple İphone 2'nin Montajına Yazın Başlamayı Planlıyor. Yeni Iphone'un 3g Özelliği Taşıyacağı Belirtiliyor.
İphone - 24.3.2008
2007'de Dijital Bilgi Patlaması Yaşandı
Verinin Altyapısına Yönelik Çözümler Konusunda Dünyanın Önde Gelen Şirketlerinden Emc Corporation Sponsorluğunda Idc Tarafından Gerçekleştirilen Çalışma ile Tüm Dünyadaki Bireyler ve Kuruluşlar Tarafından Yaratılan ve Kopyalanan Farklı Dijital Verilerin Miktarını Ölçen ve Bu Verilerin Ulaşacağı Boyutları Öngören Güncellenmiş Sonuçları Açıkladı.
İphone - 8.3.2008
İphone 'E-posta' ile Blackberry'ye Rakip Olacak
Apple, Cep Telefonu ve Müzik Çalar Olarak Kullanılabilen İphone'u Kurumsal Müşteriler İçin Daha Çekici Hale Getirmek İçin Telefona E-posta Alma Özelliği Olan Blackberry'yi de Eklemeye Hazırlanıyor. Bu Plan, Apple'ın Ceo'su Steve Jobs Tarafından Şirketin Silikon Vadisi'ndeki Genel Merkezinde Açıklandı. Apple, Bu Planla İphone'u Blackberry'ye Ciddi Rakip Haline Getirecek.
İphone - 16.2.2008
Microsoft, Rekabet İçin Yönetici Silahını Çekti
Mıcrosoft, Apple ve Google'nin Yanı Sıra Cep Telefonu Üreticileriyle Girdiği Zorlu Rekabette Başarılı Olabilmek Amacıyla 'Yönetici Silahı'nı Çekti. ABD'li Dev Şirket Üst Düzey Yöneticilerin Neredeyse Tamamını Yeni İsimlerle Değiştirdi.
İphone - 6.2.2008
Apple İphone ve İpod Touch Ürünlerinin Kapasitesini Artırdı
Apple Inc., İphone ve İpod Ürünlerinin Hafıza Kapasitelerini Artırarak, Bu Alandaki Pazar Payını Genişletmeyi Hedefliyor.
İphone - 17.1.2008
Apple'dan Dizüstü Bilgisayarda 0.4 Santimlik Macbook Air Devrimi
Apple, Ekranı Açıkken 0.4, Kapalı İken İse 1.9 Santim Kalınlığında Olan Dünyanın En İnce Dizüstü Bilgisayarı (Laptop) Macbook Air'i ABD'de 1.799 Dolardan Satışa Sundu. Apple Ceo'su Steve Jobs, "Bu Dünyanın En İnce Laptop'ı. Bütün İnce Laptop'ları İnceledik ve Var Olanların En İncesini, En İyisini Yaptık" Dedi.
İphone - 16.1.2008
'Zarfa Koy' Gönder
Yeni üretilen dizüstü bilgisayarı eğer bir yakınınıza postayla göndermek istiyorsanız, bir zarfın içine koymanız yeterli. YENİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR TANITILDI... Apple dünyanın en ince dizüstü bilgisayarını üretti. Apple Başkanı Steve Jobs, Macbook Air adını verdiği yeni ürünü San Francisco'da tanıttı. Yeni dizüstü bilgisayarın online film yükleme özelliği bile var. Macbook ayrıca İpod ve İPhone'la da uyumlu.
İphone - 9.1.2008
Çevre Dostu Cadillac
ABD'nin Las Vegas Kentinde Devam Eden Tüketici Elektroniği Fuarında (Ces-consumer Electronic Show), Yeni Teknolojiler Tanıtılmaya Devam Ediyor.
İphone - 5.12.2007
Google'dan İphone İçin Tümleşik Hizmet
Dünyanın En Yaygın İnternet Arama Motoru Google, Apple Şirketinin "İphone" Marka Cep Telefonlarında Kullanılacak Yeni Tümleşik Hizmet Uygulamasını Yakında Piyasaya Sürüyor.
İphone - 5.12.2007
Elektronik Eşya Kaçakçılığı Yapan Kadın Gümrükte Yakalandı
ABD'den Getirdiği 65 Bin YTL'lik Son Teknoloji Ürünü Elektronik Eşyaları Türkiye'ye Sokmak İsteyen Kadın, Atatürk Havalimanı Gümrük Muhafaza Ekipleri Tarafından Yakalandı.
İphone - 5.12.2007
ABD'den 65 bin YTL'lik kaçak elektronik eşya getiren emekli kadın gümrüğe takıldı
Atatürk Havalimanı gümrük muhafaza ekipleri, ABD'den gelen bir kadının bagajlarında yaptıkları aramada Türkiye'de henüz satılmayan son teknoloji elektronik ürünler ele geçirdi.
İphone - 28.11.2007
İphone Fransa'da Satışa Çıktı
Apple Firmasının Ürettiği, Multimedya ve Müzik Erişimi Özellikleri Bulunan Cep Telefonu İphone, Avrupa'da İngiltere ve Almanya'dan Sonra Fransa'da da Satışa Çıktı.
İphone - 23.11.2007
T-mobile, İphone'u 999 Euro'ya Satacak
Deutsche Telekom Ag'nin Mobil Birimi Apple'ın İphone'ıunu Bir Yıllık Kontrat Yapmadan da Satabileceğini Açıkladı.
İphone - 11.11.2007
Apple Iphone'la Avrupa'ya Girdi
Apple, Cuma Günü Avrupa Pazarına Hızlı Bir Giriş Yaptı.
İphone - 5.11.2007
İngiltere'de 200 Bin İphone Satılacak
İngiltere'nin En Büyük Cep Telefonu Operatörü O2, İngiltere'de Noel ve Yeni Yıl İçin 200 Bin İphone Satılacağı Öngörüsünde Bulundu. Apple'ın Dikkat Çeken Ürünü İphone, İngiltere'de Satışa Geçen Cuma Günü Sunuldu. 02, İphone İçin Özel Cep Telefonu Ağı Olacak.
İphone - 28.10.2007
Apple'dan Karaborsaya Karşı 'Adam Başı İki İphone' Sınırı
Apple, İphone Telefonlarının Yeniden Satışını Engellemek, Bir Başka İfadeyle Karaborsayı Önlemek Amacıyla 1 Kişiye En Fazla İki İphone Satın Alma Sınırı Getirdi.
İphone - 24.10.2007
Audı'nın Yeni Telefonu Hırsızları Yakalıyor
Bir Dönemler Oldukça Popüler Olan Araç Telefonları Geçmişte Kalsa da Otomobillerdeki Yeni Nesil Dokunmatik Telefonlar Yakın Gelecekte Hırsızların Yakalanmasını Bile Sağlayabilecek.
İphone - 24.10.2007
Apple'ın Kárı Yüzde 67 Arttı
Macıntosh'ların Dalgalanan Satışları Apple'ın Karını Dördüncü Çeyrekte Yüzde 67 Oranında Artırdı. Tahminlerden Daha Güçlü Olan Sonuçlar, İpod Satışlarındaki Büyüme Oranlarındaki Yavaşlamaya Karşın Geldi.
İphone - 10.10.2007
İphone Türkiye'de de Kırıldı 3 Operatörle Çalışmaya Başladı
Müzik Çalar ve İnternet Tarayıcısını Cep Telefonu ile Birleştiren İphone, Türkiye'de de Kullanılmaya Başlandı. Bugün Sadece ABD'de At&t Gsm Operatörü Tarafından Çalıştırılabilen İphone'unun Eski Versiyonlarını ABD'den Yasal Yollarla Türkiye'ye Getiren Cep Telefonu Satıcıları Cihazın "Software Unlock" (Kırma) İşlemini Gerçekleştirip Telefonu Türkiye'deki 3 Gsm Operatörüne Açıyorlar.
İphone - 19.9.2007
İngiliz Basınında Bugün
İngiltere Basınında Bu Sabah Emlak Kredisi Kuruluşu Northern Rock'ın Tüm Mevduatına Hükümet Tarafından Güvence Verilmesi, Microsoft'un Avrupa'da Aldığı Ceza ve Türkiye'deki Anayasa Tartışmaları Başlıkları Öne Çıktı.
İphone - 18.9.2007
İngiliz Basınında Bugün
İngiliz Basınında Bugün, Emlak Kredisi Kuruluşu Northern Rock'a İngiliz Hükümeti Güvencesi, Microsoft'un Avrupa'da Aldığı Ceza ve Türkiye'deki Anayasa Tartışmaları Başlıkları Öne Çıktı.
İphone - 8.9.2007
İphone'u İlk Alana 100 Dolarlık Kredi
Apple'ın Dün İphone'da Bir Önceki Gün 200 Dolarlık Fiyat Düşürmesi, Daha Önceden Sıraya Girerek İphone Alanları Üzdü. Apple Ceo'su Steve Jobs, Bunun Üzerine Bütün İphone Kullanıcılarına 100 Dolarlık Kredi Vermeyi Teklif Etti.
İphone - 7.9.2007
Dokunmatik İpod da Piyasaya Çıktı
Geçen Haziran Ayında Piyasaya Sunduğu Ses Getiren Ürünü İphone'da Fiyatları 200 Dolar Düşüren Bilgisayar Şirketi Apple, İpod'un Yeni Modellerini de Pazar Sunuyor.
İphone - 6.9.2007
Apple İpod'larını Güncelledi
Apple Firması Bir Dizi Yeni İpod Müzikçaları Tanıtırken, İphone Adlı Müzikçalar Cep Telefonunda İse Büyük İndirim Yaptı.
İphone - 29.8.2007
Şifresini Kırdığı İphone'u Verdi, Nissan 350z'yi Aldı
Amerika'da Apple'ın İphone Model Telefonunu Çalıştırabilen Tek Operatör Olabilmek İçin Milyon Dolarları Gözden Çıkaran At&t'nin Tüm Yatırımını, Boşa Çıkaran 17 Yaşındaki George Hotz, Şifreleme Sistemini Kırarak Telefonun Diğer Operatörlere Ait Sim Kartlarla da Çalışabilmesini Sağlamıştı.
İphone - 26.8.2007
İphone'a 17 Yaşındaki 'Hacker Hotz' Darbesi
Amerika'da Apple'ın İphone Model Telefonunu Çalıştırabilen Tek Operatör Olabilmek İçin Milyon Dolarları Gözden Çıkaran At&t'nin Tüm Yatırımı 17 Yaşındaki George Hotz'un 2 Aylık Çalışmasıyla Yok Oldu.
İphone - 22.8.2007
Apple, iPhone için her tür tavizi koparmayı başardı
ABD'li bilişim devi Apple piyasaya süreceği yeni cep telefonu iPhone için Avrupa'da telekomünikasyon şebekesi seçerken bütün taleplerini ve kimilerince 'dayatma' olarak nitelenen isteklerini kabul ettirmeyi başardı.
İphone - 17.8.2007
Apple’ın ürettiği ilk cep telefonu iPhone Audi modellerinde kullanılabilecek
Apple'ın ürettiği ilk cep telefonu iPhone tüm Audi modellerinde kullanılabilecek. 2007 yılı başından itibaren tüm modellerinde iPod bağlantısını isteğe bağlı donanım kapsamında sunmaya başlayan Audi AG, buna ek olarak Apple'ın ilk cep telefonu iPhone'un da tüm işlevselliğiyle tüm Audi modellerinde kullanılabilmesini sağlayan teknolojik altyapıyı sunmaya başladı.
İphone - 27.7.2007
Teknoloji şirketleri yeni dönem kar oranlarını açıkladı
Amerika 2007 mali yılındaki bir dönemi daha geride bırakırken, dünya genelinde satış yapan birçok teknoloji şirketi de kar oranlarını açıklamaya başladı. Bu şirketler arasında en çok merak edileni ise şüphesiz piyasaya kasıp kavuran iPhone'un üreticisi Apple'ın sonuçları oldu.
İphone - 4.7.2007
Lınksys, İphone Cıt400 Modelini Tanıttı
Ev ve Küçük İşletmelere Yönelik İletişim Teknolojileri Ürünleri ile Öne Çıkan Linksys, Hem Bilgisayara İhtiyaç Duymadan Skype Şebekesi Üzerinden Ücretsiz Telefon Görüşmesi Yapmaya İmkan Tanıyan Hem de Standart Telefon Hatlarını Destekleyen İphone Cıt400 Modelini Tanıttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İphone Haberleri | İphone Haber - Haberler - Sayfa 10 - İphone haberleri, son dakika iphone haber ve gelişmeleri burada. İphone 3g, Yılın En İyi Aygıtı Seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 03:41:51. #1.14#
title