İphone 8 Tanıtım Etkinliği Resmileşti!

İphone 8 Tanıtım Etkinliği Resmileşti!

Apple sonunda iPhone 8, iPhone 7S, iPhone 7S Plus akıllı telefonlarının tanıtımını gerçekleştireceği etkinlik için resmi davette bulundu.

İphone 8 Tanıtım Etkinliği Resmileşti!

Apple sonunda iPhone 8, iPhone 7S, iPhone 7S Plus akıllı telefonlarının tanıtımını gerçekleştireceği etkinlik için resmi davette . İddia edildiği gibi 12 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek Apple etkinliği, yeni Apple Park binasında Steve Jobs Amfi salonunda yapılacak.

12 Eylül Apple etkinliği için beklentiler

Apple etkinliğinde gecenin yıldızı öncelikle tabii ki yeni nesil iPhone akıllı telefonlar olacak. OLED ekranlı iPhone 8 amiral gemisinin yanı sıra iPhone 7S ve iPhone 7S modellerinin tanıtılması beklenen gecede iOS 11, macOS High Sierra, watchOS 4 ve tvOS 11 işletim sistemlerinin de çıkışı gerçekleştirilecek. Bu işletim sistemlerinin ilk olarak Haziran ayındaki WWDC etkinliğinde duyurulduğunu da not olarak düşelim.

Ek olarak, LTE hücresel bağlantı özelliğine sahip yeni nesil Apple Watch Series 3 akıllı saat modelleri ve 4K içerik desteği sunacak Apple TV de beklenen diğer donanımlar arasında yer alıyor. 

ShiftDelete.Net olarak Apple etkinliğini an be an sizler için takip edecek ve son gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Shiftdelete