İphone 6 Cep Telefonu Dünyasını Sarsmaya Geliyor!

İphone 6 Cep Telefonu Dünyasını Sarsmaya Geliyor!

Samsung S4'e rakip olarak görülen İphone 6, Apple'ın amiral gemisi olarak hazır gözüküyor.

İphone 6  Cep Telefonu Dünyasını Sarsmaya Geliyor!

iPhone hayranları şimdide iPhone 6′nın ne zaman piyasaya çıkacağını merak ediyorlar. Herhangi bir kesin açıklama olmasa da iPhone 5′in bir üst modeli olarak tasarlanacak modelin, bu yılın ikinci çeyreğinde üretilmeye başlanacağı ve yılın ikinci yarısında da satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

Daha önce iPhone 4 ile iPhone 5 çıkmadan efsanevi bir telefon olduğuna dair birçok video sanal alemde dolaşmıştı.Şimdi de Apple'ın ne zaman piyasaya çıkaracağı belli olmayan yeni modeli iPhone 6 için videolar sanal alemde dolaşmaya başladı.

Bazı tasarımcılar konsept tasarımlar hazırlayarak teknoloji severlerin beğenisine sunmaya başlamış durumda. iPhone 6 tasarımı olduğu iddia edilen benzer bir video daha internete düştü. Ancak bunun gerçek iPhone 6 tasarımı olduğu kesin değil. Her ne kadar videoların gerçek tasarım olup olmadığı bilinmesede bu videolar teknoloji tutkunların dikkati çekeceğe benziyor.

Sanal alemde yayınlanan bu tanıtım videosunda, iPhone 6'nın, iPhone 5 boyutlarında olduğu ve ayrıca telefonun alt ve üst kısımları açılarak sanal klavye ve projeksiyon gözleri ortaya çıkıyor. iPhone üzerinden projeksiyon cihazını andıran sistemle duvara yansıyan görüntülerde sanal klavye kullanılarak komut verilebiliyor. Kullanıcı, yüksek kalitedeki oyunu sanal klavye üzerinden oynaması dikkat çekiyor.