İpek 'Beni Kıskanıyorlar'

İpek 'Beni Kıskanıyorlar'

Ünlü Oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Sanat Dünyasında Kendisini Çok Kıskanan Olduğunu Söyledi

İpek 'Beni Kıskanıyorlar'

ÜNLÜ OYUNCU İPEK TUZCUOĞLU, SANAT DÜNYASINDA KENDİSİNİ ÇOK KISKANAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

İpek Tuzcuoğlu sanat dünyası ve yeni projeleri ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tuzcuoğlu 'Henüz, Asmalı Konak'taki 'Dicle' karakterinin yerini dolduracak bir rolle karşılaşamadım. Dicle karakteri fenomen oldu. Bundan sonra canlandıracağım karakterin de en az onun kadar güçlü olması, yere sağlam basması gerekiyor.

Oyunculuğu çok özlüyorum, kendimi çok zor tutuyorum. Teklifler alıyorum ama en iyisi olsun istiyorum. Asmalı Konak'ın üzerine çıkmak sadece benim elimde değil, öykü ve senaryoyla da alakalı. Birçok dizi var ama hiçbir zaman karakterler konuşulmuyor, olaylar konuşuluyor.

Dizi anlamında yanlış kararlar vermemek için setlere ara verdim. Okuduğum senaryolar var, bir tanesini seçeceğim. İstediğim gibi proje gelmeyince, kitap yazdım, program sundum.

BEDEL ÖDEMEDİĞİM İÇİN KISKANILIYORUM

'Her ünlünün bir bedel ödeme listesi vardır. Bu bende çok hafif, beni bu yüzden kıskanırlar. Ne soyundum, ne de yönetmen sevgilim oldu. Hiçbir büyük bedel ödemedim.

Hayal ettiğim yerde miyim diye düşündüğümde, 'değilim' diyorum. Zaten ben, 'evet' dersem bu işi bitirmiş olurum. Bir diziyle şöhret olup ileride sorunlar yaşamaktansa kendimle mücadele ederek bir yere geldiğim için daha mutluyum' dedi.